Gwiazdy

Majka Jeżowska zostanie babcią po raz pierwszy. Fani: "Już zazdroszczę maluchowi"

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Majka Jeżowska

Już niedługo Majka Jeżowska zostanie babcią. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z ciężarną synową. Obie panie pozują w pięknych kreacjach. W komentarzach fani polecają najpraktyczniejsze wózki dziecięce. Jak piosenkarka sprawdzi się w nowej roli?

Majka Jeżowska – życie i kariera

Maria Zofia Jeżowska jest piosenkarką, kompozytorką, scenarzystką i reżyserką. Artystka jest też ambasadorką dobrej woli UNICEF. Jako młoda kobieta wyjechała do Stanów, gdzie rozpoczęła swoją karierę jako wokalistka w zespole Heat'n'Serve. Dzięki piosence "A ja wolę moją mamę" skomponowanej do słów Agnieszki Osieckiej, Jeżowska zyskała jeszcze większą popularność.

Gdy wróciła do Polski na stałe, wystąpiła w kilku programach telewizyjnych, pojawiała się też na festiwalach. W 2021 roku została nominowana do nagrody Fryderyk w kategorii w kategorii Rock za album "Live Pol’And’Rock 2019". Jeżowska była związana z muzykiem, Januszem Komanem, z którym ma syna Wojciecha. 39-letni mężczyzna zajmuje się dziś produkcjami filmowymi - stworzył między innymi nagrodzony serial "2020".

Majka Jeżowska zostanie babcią

Wybranką serca syna Jeżowskiej jest projektantka, Zofia Kula, która tworzy stylizacje między innymi dla Moniki Brodki czy Sylwi Grzeszczak. Jak często podkreśla Jeżowska, z synową łączą ją bliskie, przyjacielskie relacje. Piosenkarka opublikowała wpis, do którego dodała zdjęcie z ciężarną Zofią. Obie pozują na nim w czerwonych kreacjach, a Zofia pokazuje ciążowy brzuch.

Będę babcią po raz pierwszy ! Razem z przyszłą mamą Zosią zastanawiamy się , który wózek polecacie ? Szukamy najlżejszego i praktycznego . Jakie są wasze opinie? Które modele polecacie?

W komentarzu posypała się lawina gratulacji i poleceń wózka dla mamy. Fani piszą: "Już zazdroszczę maluchowi babci", "życzę młodej mamie zdrowia i dużo siły jak dzidzia się urodzi ,a babci rozpieszczania wnuka lub wnuczki" i "Gratki pani Majko". Z innych źródeł wiemy, że dzieckiem Wojciecha Jeżowskiego będzie dziewczynka.

Zobacz video: Majka Jeżowska zostanie babcią. „Dopiero niedawno się dowiedziałam, że to będzie wnuczka”

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Pozostałe wiadomości