Gwiazdy

Piękna rodzina Majki Jeżowskiej. "Ma ze swoją synową rewelacyjną relację"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Najnowsze informacje ze świata gwiazd

To bardzo dobry czas w życiu Majki Jeżowskiej. Niedługo po raz pierwszy zostanie babcią, czego nie może się już doczekać. Ponadto niedawno świętowała 40. urodziny swojego syna Wojciecha, a z jego żoną łączy ją bardzo bliska więź.

Rodzina Majki Jeżowskiej

Najbliżsi dla Majki Jeżowskiej są najważniejsi. Nic więc dziwnego, że gwiazda tak bardzo ekscytuje się na myśl, że jej rodzina się powiększy. Jakiś czas temu ogłosiła w mediach, że zostanie babcią i będzie mieć wnuczkę.

- Piękną rodziną z pewnością jest rodzina Majki Jeżowskiej i jej cudnego syna, który skończył 40 lat. Synowa wokalistki, Sophie Kula-Jeżowska, spodziewa się dziecka. Już lada moment para zostanie rodzicami. U Majki Jeżowskiej byliśmy z kamerą w zeszłym roku na święta i wtedy tak pięknie mówiła o kontakcie z ukochaną syna. Majka ze swoją synową ma rewelacyjną relację, jest rock and rollową teściową - podkreśliła Sandra Hajduk-Popińska.

Syn Majki Jeżowskiej skończył 40 lat

Kilka dni temu Wojciech Jeżowski obchodził 40. urodziny. Z tej okazji Majka opublikowała na Instagramie jego zdjęcie z dzieciństwa. - 40 lat minęło … mój jedyny syn Wojtek świętuje dziś urodziny! Leć wysoko na skrzydłach swoich pasji i miłości. Za chwilę zostaniesz Tatą, więc możesz czuć się spełniony Synu. Jesteś wyjątkowym, wrażliwym i dobrym facetem. Dumna jestem z Ciebie, mój kochany! - napisała wokalistka.

Wiele gwiazd i przyjaciół Jeżowskiej, złożyło solenizantowi życzenia. - Wszystkiego najszczęśliwszego dla Wojtka - napisała Hanna Śleszyńska. - Stworzyliście, w najlepszym tego słowa znaczeniu, "bezwstydną" relację! Relację opartą na szacunku, partnerstwie, przyjaźni i bezwarunkowej miłości… Bez tematów tabu, bez udawania… Jesteście sobie najbliżsi i macie siebie nawzajem, na dobre i na złe. Życzę wszystkim takiej bliskości i tolerancji - podkreślił Piotr Gąsowski.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości