Gwiazdy

Majka Jeżowska odpoczywa w Tajlandii: "Lokalne chłopaki chętnie pozują z jedyną Europejką w klubie"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Piosenkarka postanowiła odpocząć od codziennego zgiełku i wraz ze znajomymi wybrała się na egzotyczne wakacje do Tajlandii. Jak Majka Jeżowska spędza wolny czas? Gwiazda dała się ponieść lokalnej muzyce i wybrała się na imprezę do klubu nocnego.

Majka Jeżowska – urlop w Tajlandii

Majka Jeżowska po pracowitym okresie postanowiła zwolnić tempo i uciec od pędu dużego miasta. Jak zdradziła jej menedżerka w rozmowie z Pudelkiem, piosenkarka zaraz po koncertach na rzecz WOŚP wsiadła ze swoimi znajomymi do samolotu i udała się na zasłużony urlop do Tajlandii. Wśród znajomych znalazł się Andrzej Piaseczny, z którym wokalistka przyjaźni się od wielu lat.

Majka Jeżowska i Andrzej Piaseczny znają się od lat. Wspierają się zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Wspólne wyjazdy na pewno jeszcze bardziej zacieśniają przyjaźń, o którą przecież niełatwo w show biznesie

- powiedziała Pudelkowi menedżerka gwiazdy.

Majka Jeżowska imprezuje w Tajlandii

Majka swoim egzotycznym pobytem w Tajlandii chwali się na Instagramie. Zdjęcia z rajskich plaż, czy uliczne portrety tamtejszych mieszkańców to nie wszystko. W niedzielę artystka pokazała światu swój niekonwencjonalny sposób na spędzanie wolnego czasu. Oprócz zwiedzania i próbowania lokalnych smakołyków, wybrała się ze swoją paczką do jednego z nocnych klubów. W mieście Hua Hin 59-letnia piosenkarka przetańczyła całą noc z tajską młodzieżą. Pod zamieszczonym filmikiem dodała krótki opis.

Najlepsza zabawa na wakacjach ? Lokalna dyskoteka z tajską młodzieżą i ich hitami

Jak się okazuje, nie tylko Majka Jeżowska świetnie się bawiła. Młodzi Tajowie bardzo miło przywitali polską wokalistkę. Po wspólnych tańcach poprosili ją o pamiątkowe zdjęcie.

Lokalne chłopaki chętnie pozują z jedyną Europejką w klubie

- pochwaliła się pod postem Jeżowska.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości