Gwiazdy

Majka Jeżowska o roli babci. "To są dla mnie wzruszające chwile"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Jaka babcia, taka wnuczka?
Jaka babcia, taka wnuczka? Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Majka Jeżowska kilka miesięcy temu została babcią. Szybko odnalazła się w nowej roli, która niezwykle jej odpowiada. Teraz w Dzień Dobry TVN piosenkarka wraz ze swoją synową opowiedziały o małej Róży.

Wnuczka Majki Jeżowskiej

Majka Jeżowska w styczniu tego roku po raz pierwszy została babcią. Jej syn Wojciech Jeżowski i jego żona Sophie Kula-Jeżowska powitali wówczas na świecie zdrową córeczkę. Wiadomo, że piosenkarce początkowo nie spodobało się imię wnuczki, jednak gdy ją zobaczyła, szybko zmieniła zdanie. Teraz gwiazda nie może się doczekać, aż pociecha dorośnie i będzie z nią chodzić na koncerty.

- Ja nie karmiłam, nie miałam cycka, nie miałam mleka. (...) Różyczka jest świetną modelką. Ona już by mogła być influencerką. (...) Ma w sobie lenistwo na pewno po mnie i po moim synu, bo oboje jesteśmy leniwi, co zresztą słychać, bo ja tak rzadko nagrywam nowe piosenki... Ostatnio nagrałam piosenkę "Nie wciągaj mnie", w której zresztą w teledysku wystąpiła przez ułamek sekundy Zosia [Sophie - przyp. red.] i moja wnuczka, ale również inne kobiety. To jest bardzo feministyczny kawałek. Powinnam już wypuszczać kolejną, ale ja nie. Ja jestem babcią, chodzę na spacery, ja mam czas - mówiła Majka Jeżowska w Dzień Dobry TVN.

Majka Jeżowska o byciu babcią

Choć Majka Jeżowska dopiero "rozkręca się" w byciu babcią, to mówi, że Różyczkę mogłaby bez przerwy całować. Chce rozpieszczać swoją 4,5-miesięczną wnuczkę i tego nie ukrywa. Nie miga się też od obowiązków i swojej synowej pomaga, jak może. Obie zresztą tworzą niesamowity duet i mają ze sobą świetny kontakt. Razem zastanawiają się nad stworzeniem własnej marki dla dzieciaków, ale nie chcą produkować rzeczy, tylko współpracować. We wszystkim wspiera ich syn Majki, a mąż Sophie, który marzył o córeczce.

- Co więcej, nawet dzisiaj rano powiedział, że ten plan z jego planów życiowych mu się już udał na 100 proc. - zdradziła Sophie Kula-Jeżowska w naszym programie.

- To są dla mnie wzruszające chwile, bo ja go nie widziałam nigdy w takiej akcji - dodała Majka Jeżowska.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości