Gwiazdy

"Majdanowie wystawili swoje oddechy na WOŚP". Czy to prawda?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Wiele znanych osób przekazuje na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rzeczy od serca. Jak w tym roku WOŚP wspierają Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan? Plotki głoszą, że małżeństwo dało na fundację naszyjnik ze swoimi oddechami. Czy to prawda? Parę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  • WOŚP 2019 - Małgorzata i Radosław Majdanowie wystawili swoje plecaki na licytacje
  • "Majdanowie wystawili swoje oddechy na WOŚP". Czy to prawda?
  • Polskie gwiazdy wspierają WOŚP 2019
  • Jak pomóc WOŚP 2019?

Zobacz więcej: Będzie rekord na WOŚP 2019?! Ile zebrano pieniędzy?

WOŚP 2019 - Małgorzata i Radosław Majdanowie wystawili swoje plecaki na licytacje

Radosław i Małgorzata Majdanowie wystawili na aukcji WOŚP 2019 swoje plecaki z programu "Azja Express":

Plecaki przypominają nam, że przeżyliśmy piękną przygodę. Czasami piekło, ale mimo wszystko było fantastycznie. Życzymy wam byście również taką przygodę przeżyli z tymi plecakami - mówił w nagraniu Radek Majdan.

Na razie kwota plecaków, za jaką są wylicytowane, to ponad 1300 złotych.

"Majdanowie wystawili swoje oddechy na WOŚP". Czy to prawda?

Jednak to nie plecaki Rozenków okazały się najciekawsze... Niedawno w sieci pojawiła się nietypowa informacja dotycząca darów przekazanych przez gwiazdy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W internecie można było znaleźć licytację oddechów Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana zamkniętych w srebrnym wisiorku. Czy gwiazdy naprawdę wystawiły swoje oddechy na aukcji? Małgorzata Rozenek ustosunkowała się do tego w Dzień Dobry TVN:

To jest jakiś absurd. Szkoda nam było, że tego typu niepotrzebne fake newsy odciągają uwagę od prawdziwych aukcji. Co więcej, właściciele tej firmy twierdzą, że oni nie mają z tym nic wspólnego i ta aukcja nie pojawiła się na prawdziwej stronie WOŚP. Kiedyś faktycznie mieliśmy taki moment, że podszedł do nas przedstawiciel firmy, która produkuje takie naszyjniki, poprosił nas, żebyśmy spróbowali, więc my, starając się być otwarci, nadmuchaliśmy to. Byliśmy w ogóle za granicą i mama do nas zadzwoniła: <<Cześć, Ty już zupełnie zwariowałaś, co Ty tam...>>. Oczywiście jest to nieprawda

- tłumaczyli w Dzień Dobry TVN Radek i Małgorzata Majdanowie.

Polskie gwiazdy wspierają WOŚP 2019

W tym roku wiele polskich gwiazd wspiera WOŚP. Kasia Tusk wystawiła swoją suknię ślubną, Dawid Woliński przekazał satynową suknię z najnowszej kolekcji. Robert Lewandowski wystawił na aukcji... kolację z nim! I to właśnie ta aukcja cieszy się na razie największym powodzeniem. Żona piłkarza, Anna Lewandowska również dołączyła do WOŚP i przekazała zaproszenie na swój słynny obóz sportowy. Na aukcjach WOŚP można wylicytować również spotkanie z Kamilem Stochem, spacer z Leszkiem Balcerowiczem czy uroczystą kolację w restauracji Mateusza Gesslera.

Inne licytacje to: kurtka z Matką Boską Natalii Nykiel, lekcja jazdy konnej z Danielem Olbrychskim czy spotkanie i spektakl z Januszem Gajosem.

Jak pomóc WOŚP 2019?

Jeśli chcesz wspomóc WOŚP, możesz wpłacić pieniądze na konto:

Konto 27. Finału:

56 1140 1010 0000 5244 4400 1027

Dane banku: Oddział Korporacyjny Warszawa

mBank S.A.

ul. Królewska 14

00-950 Warszawa

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę na konto 27. Finału WOŚP, możesz to zrobić tu: BREXPLPWMBK PL 56 1140 1010 0000 5244 4400 1027

Pozostałe wiadomości