Gwiazdy

Żona Krzysztofa Rutkowskiego parodiuje jego fryzurę. Rzeżucha na głowie rozbroiła fanów

Gwiazdy

Krzysztof Rutkowski z żoną

Maja Plich wie, jak podbić serca internautów. Żona znanego detektywa w wyjątkowo zabawny sposób złożyła fanom życzenia z okazji świąt wielkanocnych. Gwiazda zapozowała z rzeżuchą na głowie, by upodobnić się do swojego ukochanego. - Macie dużo dystansu do siebie i o to chodzi - pisali w komentarzach fani pary.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich: Wielkanoc

Maja Plich bardzo chętnie udziela się w sieci. Żona Krzysztofa Rutkowskiego cieszy się całkiem licznym gronem obserwatorów. Jej konto na Instagramie śledzi niemalże 40 tys. osób. Każdy jej kolejny wpis zyskuje popularność, zwłaszcza, kiedy pozuje ze swoim ukochanym mężem.

Tym razem małżeństwo postanowiło rozbawić fanów, wykazując się nie lada dystansem do siebie. Maja Plich ucharakteryzowała się na swojego męża w wielkanocnym stylu. Zobaczcie:

- Kochani, mam nadzieję, że obficie podlewaliście swoje rzeżuchy, dziś także nie będziecie żałować wody i Wasze Święta będziecie mogli zaliczyć do jak najbardziej udanych tak jak My. Mokrego i wesołego Dyngusa. Niech Wam się wiedzie - czytamy pod wspólnym zdjęciem.

Fani wyjątkowo entuzjastycznie podeszli do jej wpisu.

  • Krzysiu lepiej wyhodował swoją rzeżuchę Maju
  • Hehe, rozwaliłaś system . Wesołych dla was
  • Super! Macie dużo dystansu do siebie i o to chodzi . Zdrowych i wesołych świąt wielkanocnych

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich: małżeństwo

Maja Plich to czwarta żona detektywa Rutkowskiego. Para wzięła ślub w sierpniu 2019 roku w Rozalinie. Wesele było huczne. Kulisy zostały pokazane wówczas w programie Izabeli Janachowskiej "Ach ten ślub" w TVN Style.

Para wspólnie wychowuje syna, Krzysztofa juniora i nastoletnią córkę Mai z poprzedniego związku.

Maja i Krzysztof Rutkowscy o bajkowym ślubie: Zapamiętamy ten dzień do końca życia. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości