Gwiazdy

Maja Ostaszewska pokazała partnera w Internecie. Gwiazda zrobiła wyjątek w dniu jego urodzin

Gwiazdy

Maja Ostaszewska

Maja Ostaszewska, jedna z najbardziej cenionych i popularnych polskich aktorek, jest niezwykle powściągliwa, jeśli chodzi o publiczne dzielenie się szczegółami z życia prywatnego. Choć regularnie udziela się w mediach społecznościowych, to najczęściej porusza tematy zawodowe oraz polityczno-społeczne.

Maja Ostaszewska złożyła życzenia urodzinowe partnerowi

Maja Ostaszewska i Michał Englert poznali się 15 lat temu przy okazji zdjęć do filmu "Solidarność, Solidarność". Para pierwszy raz wpadła na siebie na imprezie w kultowym sopockim klubie SPATiF. Jak wspominali w wywiadach, świt zastał ich na molo i już wtedy zrozumieli, że trudno będzie im się rozstać.

Para doczekała się dwójki dzieci: 14-letniego Franciszka i 12-letniej Janiny. Nigdy nie zdecydowali się na ślub i niezwykle rzadko pokazują się razem w mediach. Zazwyczaj można ich zobaczyć razem, gdy promują wspólne projekty tak jak miało to miejsce w przypadku pokazu filmu "Śniegu już nigdy nie będzie" na ubiegłorocznym festiwalu w Wenecji.

Para zrobiła wyjątek, pozując razem do sesji dla polskiej edycji magazynu "Vogue". Zdjęciom towarzyszył wywiad, w którym opowiedzieli o wspólnej pracy.

Mamy podobną wrażliwość, czasami wystarczy jedno spojrzenie, żeby się porozumieć. Z nowymi osobami trzeba uprawiać taniec godowy, owijać w bawełnę, a my wszystko sobie mówimy bez ogródek. Ale wbrew pozorom nie pracujemy razem tak często. Zrobiliśmy wspólnie "Solidarność/Solidarność", "W imię...", "Body/Ciało", "Śniegu już nigdy"... i teraz nowy film, o którym jeszcze zbyt wcześnie, by opowiadać

- zdradziła wówczas Maja Ostaszewska.

Z okazji 46. urodzin Michała Englerta na Instagramie aktorki pojawiły się jego zdjęcia, z krótkim opisem "Birthday Boy".

Kim jest Michał Englert?

Michał Englert jest operatorem i scenarzystą. Ukończył studia na wydziale operatorskim łódzkiej filmówki. Jego mamą jest popularna aktorka Marta Lipińska, ojcem aktor i reżyser teatralny Maciej Englert, młodszy brat Jana, również aktora. Michał ma siostrę Annę, która ukończywszy Akademię Sztuk Pięknych, podjęła pracę jako kostiumograf.

Michał Englert był żonaty z Małgorzatą Szumowską, małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu i zakończyło się rozwodem.

Michał Englert ma na swoim koncie nagrody z wielu festiwali filmowych, w tym Camerimage oraz Sundance. Został również wyróżniony w Wenecji, otrzymując Nagrodę Fundacji "Persona, Lavoro, Ambiente" za film o tematyce dotyczącej środowiska lub pracy za "Śniegu już nigdy nie będzie".

Zobacz też:

Adam Drzewicki z "Matura to bzdura" o tegorocznym egzaminie z języka polskiego: "Test na prawo jazdy jest dużo trudniejszy"

Mikołaj Roznerski bał się, że nie zda matury: "Nie byłem orłem w szkole, raczej jastrzębiem na podwórku"

Maja Sablewska na romantycznym zdjęciu z ukochanym. Fani: "Pięknie razem wyglądacie"

Zobacz wideo: Potulna czy męczennica, którą kobietą jesteś? Maja Ostaszewska i Natalia de Barbaro o "Czułej przewodniczce"

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości