Gwiazdy

Maja Ostaszewska świętuje 49. urodziny. Zwróciła się do fanów z ważnym apelem

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Kamil Piklikiewicz/East News

Maja Ostaszewska skończyła 49 lat. Z tej okazji aktorka podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym zapozowała bez makijażu. W poście opublikowanym na Instagramie podziękowała za życzenia i zwróciła się do internautów z wyjątkową prośbą.

Maja Ostaszewska świętuje 49. urodziny

Z okazji urodzin, Maja Ostaszewska opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowy post. Pod zdjęciem, na którym pokazała się w naturalnym wydaniu, umieściła obszerny i bardzo poruszający wpis. Znalazło się w nim miejsce na refleksje i swoiste podsumowanie dotychczasowych osiągnięć, ale także na chwytający za serce apel do fanów.

Dziś są moje 49. urodziny... Dziękuję za wszystkie życzenia, które płyną do mnie od rana! Dziękuję za tę falę życzliwości. Wstawiam zdjęcie, które pod koniec sierpnia zrobił mi Michał. Bez makijażu, bez retuszu. Pod koniec naszego urlopu z dziećmi, przed powrotem do opresyjnej rzeczywistości. W swojej małej bańce jestem bardzo szczęśliwa, wdzięczna za ludzi, których kocham i którzy, wiem to, kochają mnie. Za psa, bo jak wiadomo, dla mnie człowieczy żywot bez zwierzęcia jest niepełny. Za przyjaciół. Za pracę, w której się spełniam i wciąż jest moją pasją. Za fundacje, osoby, z którymi mogę działać na rzecz ciut lepszego świata

- czytamy. W dalszej części wpisu aktorka podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat ludzkiej wrażliwości i empatii. Wspomniała o tym, jak wielkie znaczenie ma w trudnym czasie pandemii chęć niesienia pomocy potrzebującym. Zwróciła się do internautów z prośbą o wsparcie cierpiących ludzi i zwierząt.

Wszystkiego co dobre dla Was! Trzymajcie się zdrowo! Dziękuję, że jesteście!

- podsumowała Maja Ostaszewska. Internauci nie pozostali obojętni na poruszający post. Z zaangażowaniem składali swojej idolce życzenia, przy okazji dziękując jej za to, że każdego dnia stara się być dla nich inspiracją. Nie zabrakło też serdecznych słów ze strony gwiazd polskiego show-biznesu.

- Maju! Bądź zdrowa i szczęśliwa! - napisała Małgorzata Kożuchowska. - Kochana, wszystkiego co najlepsze! Ściskam i wysyłam dobrą energię - zwrócił się do aktorki projektant Maciej Zień. Zawtórowali mu inni artyści, między innymi prowadzący program "Top Model" Michał Piróg oraz Magda Mołek i Agnieszka Grochowska.

Maja Ostaszewska - kariera

Maja Ostaszewska to utalentowana aktorka teatralna, filmowa i serialowa. Niezwykły kunszt jej umiejętności widzowie TVN mogli podziwiać między innymi w takich produkcjach jak "Diagnoza" czy "Druga szansa". Artystka dwukrotnie zdobyła też prestiżowe wyróżnienie za pierwszoplanowe role kobiece w filmach. Statuetkę Orła przyniosła jej praca na planie "Jack Strong" oraz "Body/Ciało".

49-letnia aktorka angażuje się także w liczne akcje charytatywne. Jakiś czas temu wzięła udział w inicjatywie na rzecz opieki psychiatrycznej w Polsce, wspierając Fundację TVN w budowie Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

Zobacz także:

Karolina Pisarek wypoczywa na plaży. Gest jej narzeczonego wywołał lawinę pytań

Katarzyna Zielińska na jednym zdjęciu zobrazowała życie matek. Fani: "My kobiety mamy za dużo na głowie"

Piotr Rubik obchodzi 53. urodziny. Żona odniosła się do różnicy wieku, a fani: "magia liczb"

Zobacz wideo: Maja Ostaszewska o zdrowiu psychicznym dzieci: "Jest coraz więcej depresji i samobójstw"

Maja Ostaszewska o zdrowiu psychicznym dzieci: Jest coraz więcej depresji i samobójstw
Maja Ostaszewska o zdrowiu psychicznym dzieci: Jest coraz więcej depresji i samobójstw
Dzień Dobry TVN

Autor:Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości