Gwiazdy

Maja Ostaszewska świętuje urodziny partnera. Aktorka pokazała zdjęcie z ukochanym

Gwiazdy

Aktualizacja:
Maja Ostaszewska

Maja Ostaszewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Na co dzień nie ujawnia szczegółów dotyczących jej prywatnego życia. Tym razem zrobiła wyjątek. Podzieliła się z fanami czułym zdjęciem ze swoi partnerem Michałem Englertem. Okazją były jego urodziny. Ukochany aktorki jest uznanym operatorem, pochodzącym ze słynnej artystycznej rodziny.

Maja Ostaszewska świętuje urodziny partnera

Aktorka niezbyt chętnie dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego. Z okazji urodzin swojego partnera postanowiła zmienić swoje zasady. Opublikowała wspólne zdjęcie z Michałem Englertem. Fotografię opatrzyła romantycznym wpisem.

Ten Ktoś ma dziś urodziny❤️ Wszystkiego Najlepszego Kochanie!!!!!!!!!!

Zdjęcie zostało zrobione podczas wakacji, które para spędziła w ubiegłym roku w Grecji. Aktorka przyznała, że liczy na kolejną taka podróż. Niestety, w związku z pandemia koronawirusa, na razie nie jest to możliwe.

jeszcze tam pojedziemy... #happybirthday #michałenglert #birthdayboy #love #15latrazem

- napisała aktorka.

Maja Ostaszewska i Michał Englert sa razem od 15 lat. Mają dwójkę dzieci: 13-letniego Franciszka i 11-letnią Janinę. Gwiazda opublikowała zdjęcie z niedawnej rodzinnej majówki.

Michał Englert – kim jest ?

Michał Englert to ceniony operator filmowy i scenarzysta. Jest synem aktorki Marty Lipińskiej i reżysera Macieja Englerta. Jego stryjem jest aktor Jan Englert.

Michał był mężem reżyserki Małgorzaty Szumowskiej. Mimo rozwodu para pozostała w dobrych relacjach. Podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w 2008 roku został nagrodzony za najlepsze zdjęcia do filmu "33 sceny z życia", który reżyserowała jego ówczesna żona. Razem zrealizowali też "W imię…", "Twarz" i "Body/Ciało".

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości