Gwiazdy

Przyjaźń z byłą żoną partnera? Maja Ostaszewska i Małgorzata Szumowska udowadniają, że to możliwe

Gwiazdy

Maja Ostaszewska

W opublikowanym na łamach nowego numeru "Pani" wywiadzie Maja Ostaszewska opowiedziała o swoim związku z długoletnim partnerem, Michałem Englertem. Wyznała też, że przyjaźni się z jego byłą żoną, z którą scenarzysta rozstał się w 2004 r. Jak zbudowały tę relację?

Maja Ostaszewska i Małgorzata Szumowska - taka przyjaźń jest możliwa

Maja Ostaszewska ma już imponujący dorobek zawodowy. Widzowie TVN-u uwielbiali jej humorystyczne wcielenie w serialu "Przepis na życie" i to nieco bardziej tajemnicze, które przedstawiła nam w "Diagnozie". Aktorka nie stroni też od współpracy zawodowej ze swoim długoletnim partnerem, Michałem Englertem. Poza tym Ostaszewska zagrała m.in. w nagrodzonych "Orłami" produkcjach, jak "Jack Strong" czy "Body/Ciało". Za ten drugi film odpowiadała Małgorzata Szumowska - była żona Englerta, a przy tym przyjaciółka Ostaszewskiej. Co ciekawe, zdarza się też, że dawne małżeństwo podejmuje się wciąż wspólnych projektów zawodowych. O tej relacji aktorka wypowiada się w sposób jednoznaczny.

Oni stanowią idealny tandem i dobrze się uzupełniają. Oboje są bardzo niezależni, nie chcą nikomu się przypodobać, idą swoją drogą. Od lat współpracują z grupą przyjaciół, tworząc twórczą wspólnotę

- wyznała.

Wywiad w większości opowiadał o związku Mai Ostaszewskiej z Michałem Englertem, lecz gwiazda nie omieszkała zaznaczyć, iż z byłą żoną obecnego partnera łączy ją przyjaźń. Zdradziła, kiedy się poznały i za co szczególnie ceni Szumowską.

Jak Maja Ostaszewska i Małgorzata Szumowska nawiązały przyjaźń?

Aktorka nie ma żadnych obiekcji wobec współpracy zawodowej, jaka wywiązała się między Englertem a byłą żoną. Sama zresztą bardzo ceni Szumowską i uważa ją za swoją przyjaciółkę. Ich znajomość zaczęła się zresztą dawno temu, gdy obie były nastolatkami. Jak przyznaje Maja, fundament tej przyjaźni stanowią zrozumienie i szczerość.

Małgośka ma bardzo silną, przywódczą osobowość i jest bardzo bezpośrednia. Nie obgaduje, nie knuje za plecami; jeśli coś do kogoś ma, to wali prosto z mostu. To może być przykre, ale ja bardzo cenię taką szczerość. Prywatnie przyjaźnimy się i rozumiemy

- wyjaśniła.

Zobacz wideo: Cielecka i Ostaszewska o swojej przyjaźni

Zobacz też:

Agata Kulesza szczerze o rozwodzie: "Ostatnie miesiące to była ciężka lekcja". Dzięki komu przetrwała ten trudny czas?

Mandaryna o dzieleniu się opieką nad dziećmi z Michałem Wiśniewskim: "Nie wszystko ustaliliśmy od kreski do kreski"

O czym marzy Anna Lewandowska? "Nie mam na to wpływu…"

Autor: Ola Lipecka

Źródło: Pani

Pozostałe wiadomości