Gwiazdy

Co się stało z Mają Kraft czyli "polską Britney Spears"? Po 18 latach jest nie do poznania!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Maja Kraft, właściwie Natalia Gryczyńska, to polska piosenkarka popowa, którą niegdyś nazywano "polską Britney Spears". Maja szybko pojawiła się na polskiej scenie muzycznej, i jeszcze szybciej... zniknęła. Co się teraz dzieje z Mają Kraft?Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Więcej:

Ile ważą polskie gwiazdy? Siwiec, Wieniawa, Warnke zdradziły nam ten sekret!

Maja Kraft, właściwie Natalia Gryczyńska, urodziła się w Poznaniu w 1983 roku. Piosenkarka zadebiutowała w 2000 roku albumem "Moje skrzydła". Za karierą Mai Kraft stał pomysłodawca Just 5, Sławomir Sokołowski. Na pierwszej płycie Mai znalazły się utwory, które zdaniem wielu, bardzo przypominały piosenki Britney Spears - stąd porównania Mai Kraft do amerykańskiej popowej wokalistki.

Mimo że jest tak młoda, Britney jest już profesjonalistką. Wszystko, co robi na scenie, jest dopracowane do perfekcji. A jednocześnie sprawia wrażenie ciepłej i otwartej. I jest bardzo odważna. Ma wielki talent. Świetnie tańczy, śpiewa, super wygląda. Robi wielki show" - opowiadała o Britney Spears Maja Kraft w gazecie "Super Express".

Więcej:

Anna Markowska z Top Model miała raka. Miała częściowo sparaliżowaną twarz >>>

Kariera Mai Kraft nie trwała długo - tak naprawdę po 2001 roku Maja zniknęła ze świata polskiego show-biznesu.

Czy Maja żałuje, że jej kariera tak szybko się skończyła?

Niczego nie żałuję! To wszystko w moim życiu nie wydarzyłoby się nigdy, gdybym dalej śpiewała z dwoma warkoczami - powiedziała w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Czy Maja chciała zostać "polską Britney Spears"? Czy taki wizerunek został jej narzucony?

Ja chciałam po prostu śpiewać. Muzyka zawsze była i nadal jest moją wielką pasją w życiu. Ja zawsze podkreślam, że warto mieć pasje - dodała Maja.

Fot. Materiały prasowe

W 2009 roku Maja Kraft ukończyła studia - filologię polską ze specjalizacją dziennikarską. Następnie zaczęła pracować w jednej z warszawskich agencji reklamowych.

Obecnie Maja Kraft, a w zasadzie Natalia Gryczyńska, mieszka w Miami. Pracuje w agencji nieruchomości sprzedającej luksusowe posiadłości.

Przyjechałam do Stanów w 2015 roku. Zaczynałam od zera. Specyfika mojej pracy jest taka, że nie jestem wynagradzana za godziny mojej pracy, żyję z prowizji. Dlatego na początku było bardzo ciężko, miałam trzy prace - powiedziała dla Dzień Dobry TVN Natalia Gryczyńska.

Przełom nastąpił, kiedy Gryczyńska sprzedała dom za 22 miliony dolarów.

Mogłam zacząć spełniać mój "american dream".

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości