Gwiazdy

Maja Hyży pokazała urocze zdjęcie córeczki. Mała Tosia ma już 3 miesiące

Gwiazdy

Na takie zdjęcie fani piosenkarki czekali kilka miesięcy. Maja Hyży zdecydowała się pokazać światu twarz swojej córeczki. Nie przejdziecie obojętnie obok fotografii Tosi.

Maja Hyży pokazała twarz córeczki

W show-biznesowym przeglądzie Mateusza Hładkiego nie mogło zabraknąć tej informacji. Jak powiedział, na to wydarzenie czekali fani piosenkarki. O tym, że Maja Hyży spodziewa się dziecka, dowiedzieliśmy się pod koniec kwietnia. Piosenkarka 10 lipca powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Mała Antosia skończyła niedawno trzy miesiące. Z tej okazji, dumna mama, pochwaliła się zdjęciem córeczki. Tym razem pokazała twarz swojej pociechy.

Dziś mijają trzy miesiące odkąd jesteś z Nami❤ to właśnie trzy miesiące temu moje serce zabiło szybciej, czas stanął w miejscu, a kolory stały się żywsze ❤ Kocham Cię Tosiulko

- napisała.

Dziewczynka jest owocem związku Mai i jej partnera Konrada i ma dwóch braci - Wiktora i Alexandra. Tosia od razu skradła serca internautów.

Słodzinka

Antośka jak pięknie rośniesz ❤️

Ale cudo!

- pisali.

Maja Hyży świętuje Światowy Dzień Dziewcząt

O tym, że 8 marca przypada Dzień Kobiet - wiemy wszyscy. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że 11 października płeć piękna także świętuje. To właśnie wtedy obchodzony jest Światowy Dzień Dziewcząt, który Maja Hyży postanowiła uczcić.

To dziś jest Nasz dzień ‼️ Światowy Dzień Dziewcząt ‼️ Za Nami wiele wyzwań a przed Nami jeszcze więcej ? To w Nas jest siła, to dzięki Nam rzeczywistość nabiera innego wymiaru? Girl power ❤

- wyznała.

Zobacz też:

Gromee i Sara Chmiel ponownie zostali rodzicami. "Cześć piękny świecie!"

Kayah i Mery Spolsky nagrały wspólnie piosenkę. Co jeszcze, oprócz muzyki, łączy wokalistki?

Pandemia. Ewa Farna znowu siedzi w domu: "Kiedyś do TVN przychodziłam w szpilkach, a teraz mam grube skarpety"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Korytowska

Reporter: Mateusz Hładki

Pozostałe wiadomości