Gwiazdy

Maja Hyży pochwaliła się baby shower: "Było przecudownie, kupa śmiechu"

Gwiazdy

Wojciech Olszanka/East News

Maja Hyży postanowiła zorganizować baby shower. Wokalistka świętowała zbliżające się narodziny córeczki w towarzystwie swoich przyjaciółek. To, co się działo na imprezie, relacjonowała na Instastory. Jakie prezenty dostała piosenkarka?

Maja Hyży - baby shower w stylu boho

Maja Hyży oczekuje trzeciego dziecka. Z tej okazji urządziła baby shower. Uroczystość miała miejsce w jednej z popularniejszych restauracji w Warszawie, choć - jak przyznała wokalistka - marzyła jej się impreza na świeżym powietrzu w ogrodzie. Niestety plany pokrzyżowała pogoda.

Trzy dni upałów, 30 st. C, a dzisiaj akurat nawałnice. A co?!

- powiedziała piosenkarka z uśmiechem.

Dekoracje w stylu boho i kwiaty zdobiące restaurację były utrzymane w kolorystyce beżowo-różowej. Na stołach pojawiły się kolorowe sałatki, babeczki, no i oczywiście sporych rozmiarów tort.

Na baby shower pojawiło się kilka przyjaciółek Mai, z którymi jest bardzo zżyta. Wśród prezentów, które otrzymała wokalistka były ubranka dla maluszka i zabawki. Nie zabrakło też pieluszek, na których najbardziej jej zależało.

Maja Hyży urodzi córkę

Pod koniec kwietnia wokalistka ogłosiła, że wraz ze swoim partnerem Konradem spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Maja wychowuje już bliźnięta z poprzedniego związku z Grzegorzem Hyżym. Tym razem na świat ma przyjść wymarzona dziewczynka.

Przy okazji rozmowy z Mateuszem Hładkim piosenkarka nie ukrywała, że jej bliscy z ogromną radością przyjęli informację o ciąży. Ona sama doskonale znosi stan błogosławiony i nie uskarża się na żadnej przykre dolegliwości.

Jestem chyba stworzona do bycia mamą

- mówiła wtedy naszemu reporterowi.

Zachęcamy do obejrzenia całej rozmowy z Mają.

>>> Zobacz także:

Maja Hyży w odważnej sesji ciążowej. "Długo się zastanawiałam, czy wstawić to zdjęcie"

Baby boom w rodzinie Lewandowskich! Siostra Roberta jest w ciąży, a rozwiązanie już za chwilę

Radosław Majdan pokazał zdjęcia z pępkowego. „MajdanHeniuMajdan”

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości