Gwiazdy

„Najszczęśliwsza kobieta na świecie”. Maja Hyży opowiada o drugiej ciąży i nowej miłości

Gwiazdy

Miłość kwitnie, poród się zbliża, a ona pracuje nad nowym materiałem. Maja Hyży opowiedziała Mateuszowi Hładkiemu o swojej nowej rzeczywistości. Jak mówi, jest najszczęśliwsza na świecie. Zobaczcie sami!

Maja Hyży spodziewa się trzeciego dziecka

Pod koniec kwietnia piosenkarka poinformowała w swoich mediach społecznościowych, że spodziewa się trzeciego dziecka. Na razie Maja nie zdradza, czy jej synowie – Wiktor i Alexander będą mieli siostrzyczkę czy braciszka, ale zapewnia, że niezwykle się ucieszyli na wieść, że ich mama jest w ciąży.

Są przeszczęśliwi. Cała rodzina jest przeszczęśliwa

- mówi piosenkarka.

Jak dodaje, ciąża przebiega bez komplikacji, a jej lekarka żartuje, że nie widać, żeby spodziewała się dziecka.

Zero dolegliwości, zero jakichś minusów, jeżeli chodzi o wygląd. Także jestem chyba stworzona do bycia mamą

- tłumaczy.

Maja Hyży ponownie zakochana

Ojcem trzeciego dziecka Mai Hyży jest jej nowy partner, Konrad. Przez pięć lat znali się tylko z widzenia, ale nagle coś zaiskrzyło.

Po pięciu latach Konrad powiedział do mnie nagle „Dzień dobry”, no i od tego się zaczęło

- opowiada Maja Hyży.

Piosenkarka tłumaczy, że Konrad jest postawny i silny, a do tego bardzo rodzinny. Uwielbia to, że Maja śpiewa. Wspiera ją na każdym kroku, co dla niej jest najważniejsze.

W swoim życiu nie spotkałam nikogo takiego, kto by mnie tak motywował do działania muzycznie

- dodaje.

Maja Hyży - kariera muzyczna

Piosenkarka przyznała, że pracuje nad nowym materiałem. Wcześniej gatunkiem, w którym tworzyła był pop, ale jak mówi, to nie do końca było to, w czym się odnajdywała.

Mój klimat jest zupełnie inny i cały czas gdzieś tam rozmyślam, czy na pewno ta droga będzie słuszna i dla mnie i dla słuchaczy, ale myślę, że fajne rzeczy z tego wyjdą. Ja jestem cała podekscytowana

- tłumaczy.

Maja Hyży rozpoczęła kariera wokalną w "X Factorze", gdzie doszła do półfinału. Swoją debiutancką płytę "W chmurach" wydała w 2015 roku. Stworzyła ją z Piotrem Siejką, Pauliną Przybysz i Agnieszką Burcan.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości