Gwiazdy

Maja Hyży o spaniu z dziećmi. Fani: "Lepiej się cieszyć tymi chwilami, bo nie będą trwać wiecznie"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Nieprzespane noce, płacz, zmęczenie i bezradność - każda mama wie, o czym mowa. Także Maja Hyży, która opublikowała zdjęcie z przytuloną do niej córeczką. Jednocześnie poruszyła problematyczny temat usypiania małej Tosi. Wokalistka o radę poprosiła fanów. - Jakie macie zdanie i doświadczenie? - pytała.

Maja Hyży o spaniu z dzieckiem

Niestety małe dzieci często lubią płatać nam figle i zamiast spokojnie spać, budzą się w środku nocy i upominają o jedzenie czy przytulanie. Z problemem mierzy się także Maja Hyży. Wokalistka opublikowała zdjęcie z córeczką i dodała, że mała już koło 5 rano zasypia w łóżku rodziców i zostaje w nim do rana. Mimo spokoju i poczucia bezpieczeństwa artystka obawia się jednak, aby Tosia nie przywykła do takich sytuacji. O radę poprosiła więc fanów.

Jak to jest u Was ze spaniem? Tosia u Nas w łóżku ląduje koło 5/6 rano i śpi już z Nami. Zastanawiam się, czy nie przyzwyczajam jej już do spania z Nami w łóżku, a tego chciałabym uniknąć. Jakie macie zdanie i doświadczenie w tym temacie?

Czy spać z dzieckiem?

Pod zdjęciem Mai Hyży pojawiło się wiele komentarzy. Doświadczone mamy przyznały, że najlepszym rozwiązaniem jest cieszenie się wspólnymi chwilami, które nie będą trwały wiecznie.

"Córeczka nawet, jak się teraz przyzwyczai, to kiedyś ani zauważysz, wyrośnie z tego. Czas szybko mija, a dzieci rosną z prędkością światła, cieszmy się chwilą", "Zasypiamy we dwoje, budzimy się w piątkę... Nie mamy żadnej recepty oprócz miłości. W końcu przyjdzie taki czas, że przestaną przychodzić. Pewnie we dwoje będzie nam wygodniej, ale czy lepiej", "Moja córa śpi z nami i dzięki temu chodzę wyspana" - czytamy w komentarzach.

Zobacz wideo:

Kobiety, które żałują macierzyństwa
Kobiety, które żałują macierzyństwa Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz

Pozostałe wiadomości