Gwiazdy

Maja Hyży w odważnej sesji ciążowej. "Długo się zastanawiałam, czy wstawić to zdjęcie"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Na Instagramie Mai Hyży królują teraz zdjęcia z brzuszkiem. Piosenkarka z niecierpliwością oczekuje narodzin dziecka. Teraz podzieliła się z fanami efektami profesjonalnej sesji. Jak przyznała, nie była pewna, czy wstawić tę odważną fotografię. Fani wokalistki nie mają wątpliwości, że było warto i nie kryją zachwytu.

Maja Hyży pokazała brzuch

Maja Hyży z niecierpliwością oczekuje narodzin córeczki. Piosenkarka w ciąży wygląda pięknie, co nie umyka uwadze fanów. Gwiazda właśnie pochwaliła się efektami profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Długo się zastanawiałam, czy wstawić to zdjęcie... Dlatego nic więcej nie napiszę, a poczekam na Wasze komentarze, co o tym zdjęciu sądzicie? Piszcie!

- czytamy w opisie zdjęcia opublikowanego na Instagramie.

Internauci zareagowali natychmiast.

Maja masz tak piękną i oryginalną urodę że ja nigdy napatrzyć się nie mogę

- napisała jedna z komentujących.

Jakie piękne zdjęcie i piękna Kobieta

- dodała kolejna fanka.

Rzeczywiście Maja na zdjęciu wygląda zjawiskowo. Wyraźnie widać na nim mocno już zaokrąglony brzuch i to w niezwykle wysmakowanym stylu. Piosenkarka ma na sobie zwiewną, tiulową kreację w kolorze butelkowej zieleni. Nie ma wątpliwości, że ciąża jej służy.

Boże jakie ciało, nic tylko podziwiać, wybranek ma szczęście mieć taką piękną kobietę, uroda niepowtarzalna

- nie kryją zachwytu obserwatorzy.

Maja Hyży - kariera

Maja Hyży w ostatnim czasie wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Piosenkarka jest w udanym związku i spodziewa się dziecka. Wokalistka ma już dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa z Grzegorzem Hyżym, również wokalistką. Para dała się poznać widzom dzięki występowi w programie "X Factor".

Zobacz także:

Anna Powierza przez nieuleczalną chorobę ważyła 100 kg: „To był naprawdę fatalny okres dla mnie”. Jak udało jej schudnąć?

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła! Mamy oficjalne potwierdzenie. Jak się czuje mama i dzidziuś Majdana?

Joanna Przetakiewicz zdradziła sekret swojej diety po 50-tce. Projektantka przekracza wszelkie granice: "Moje koleżanki się śmieją"

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości