Gwiazdy

Szczęśliwa Maja Hyży cieszy się chwilami z córeczką. "Moje całe życie"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Maja Hyży niedawno po raz trzeci została mamą. W lipcu na świat przyszła jej córeczka Antosia. Wokalistka cieszy się czasem spędzanym z malutką, czym chętnie dzieli się z fanami. Na Instagramie pojawiło się właśnie kolejne urocze zdjęcie z najmłodszą pociechą.

Maja Hyża publikuje zdjęcie z córeczką

Minęło kilka tygodniu od momentu, kiedy Maja Hyży została mamą po raz trzeci. Jej najmłodsza pociecha, córeczka Antosia, przyszła na świat 10 lipca poprzez cesarskie cięcie. Dziewczynka od razu skradła serce wokalistki, która dzieli się swoim szczęściem w sieci. Na Instagramie pochwaliła się narodzinami malutkiej, informacją o pierwszym tygodniu jej życia czy momentem karmienia piersią.

Ostatnio piosenkarka opublikowała kolejną fotografią z maleństwem.

Moje całe życie ❤ #loveyou #motheranddaughter#loveyou #motheranddaughter

- napisała Maja pod zdjeciem.

Maja Hyży z córeczką Antosią

Antosia kolejny raz zauroczyła fanów wokalistki. Internauci rozczulali się nad malutką i uwiecznionym na zdjęciu pełnym czułości momentem.

Boskie słodziaki ??

Niedawno przeczytałam że przyjaciółkę trzeba sobie urodzić i jako mama córeczki zgadzam się z tym ❤️ pięknie!

Najpiękniejsze chwilę ❣️

- czytamy w komentarzach.

Pojawiły się też jednak głosy, że wokalistka faworyzuje najmłodszą latorośl i zapomina o starszych synach, którzy nie pojawiają się na fotografiach. Fani stanęli w obronie piosenkarki. Zwrócili uwagę, że brak chłopców na profilu mamy nie jest równoznaczny z brakiem miłości z jej strony.

Ataki hejterów

Maja Hyży jeszcze podczas ciąży musiała zmagać się z internetowymi atakami. Na swoim profilu opublikowała wtedy post, w którym rozprawiała się z hejterami.

Nie jesteś w stanie zniszczyć mnie HEJTERZE! To szczera radość i prawdziwe uczucie, którym chcę zarażać innych. Jestem w ciąży i będę o tym mówić głośno i wyraźnie - bo kiedy, jak nie teraz!!!

- pisała wtedy piosenkarka, pokazując swoją siłę.

Na hejt niedawno musiała odpowiedzieć również Kasia Warnke. Jej obserwatorom nie spodobało się, że na jednym ze zdjęć nie było widać córeczki aktorki, a tylko wózek.

Temat hejtu pojawiał się wielokrotnie w naszym programie. Z nienawistnymi zachowaniu podczas pandemii musieli zmagać się chociażby polscy medycy. Przypominamy materiały.

Zobacz także:

Edukacja seksualna w Polsce. Dorota Wellman: "Nie dajmy sobie wmówić, że to coś złego"

Wakacyjna akrobacja Damiana Michałowskiego i jego syna. "Kto robił takie sztuczki, ręka do góry?"

Awantura na planie Top Model. Tyszka: "Po trupach do celu"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości