Gwiazdy

Maja Hyży podzieliła się radosną nowiną - piosenkarka jest w ciąży. "Czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka"

Gwiazdy

Maja Hyży jest w ciąży - donosi magazyn Gala. Już wkrótce piosenkarka i jej partner, Konrad, przywitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Maja jest już dumną mamą dwóch synów.

Maja Hyży w ciąży

Wokalistka zyskała sławę dzięki udziałowi w trzeciej edycji programu "X Factor". Do show trafiła wraz ze swoim ówczesnym mężem, Grzegorzem Hyżym, z którym ma dwóch synów, Wiktora i Alexandra. Wzajemne zmagania małżonków na antenie budziły zainteresowanie wśród widzów. Po emisji programu małżeństwo jednak się rozpadło. Grzegorz Hyży związał się z dziennikarką, Agnieszką Popielewicz, zaś Maja pod koniec zeszłego roku zaczęła publikować na Instagramie zdjęcia z nowym partnerem, Konradem. Miłość zaowocowała ciążą, na temat której Maja wypowiedziała się w Gali:

Od ośmiu lat jestem mamą cudownych bliźniaków, ale od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka

- powiedziała.

Z Konradem, moim partnerem to było zakochanie od pierwszego wejrzenia. Już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że trafił swój na swojego. A ciąża jest tylko i aż przypieczętowaniem naszej miłości oraz wisienką na kilkupiętrowym torcie. Dlaczego? Bo każde z nas jest już po przejściach, z bagażem doświadczeń, a dla siebie staliśmy się karmą za wcześniejsze upadki

- opisała swój związek piosenkarka. Gratulujemy przyszłym rodzicom!

Maja Hyży - kariera

Maja Hyży rozpoczęła kariera wokalną w "X Factorze", gdzie doszła do półfinału. Swoją debiutancką płytę "W chmurach" wydała w 2015 roku. Stworzyła ją z Piotrem Siejką, Pauliną Przybysz i Agnieszką Burcan.

Zobacz także:

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości