Gwiazdy

Maja Hyży w nagiej sesji ciążowej. "Odważne, ale piękne"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Wojtek Olszanka/East News

Maja Hyży ma nie lada gratkę dla swoich fanów. Gwiazda zapozowała nago wraz ze swoim ukochanym, którego tożsamość ciągle ukrywa. Intymne zdjęcie podbija sieć, a wielbiciele pary rozpływają się z zachwytu.

Maja Hyży topless

Świeżo upieczona mama zaskoczyła swoich fanów zdjęciem z czasów ciąży. Hyży w artystycznej sesji pozowała kompletnie nago u boku partnera, którego ciągle kryje przed medialnym rozgłosem. Zresztą spójrzcie sami:

Fani nie kryli zachwytu. W komentarzach możemy przeczytać:

Aż miło patrzeć. Wszystko na tym zdjęciu jest piękne

Wyjątkowe ujęcie, pierwszy raz takie widzę?Zachwycające❤️

Maja Hyży - ile ma dzieci?

Artystka często pokazuje w sieci kulisy swojego życia prywatnego. Choć dozuje fanom informacji na tematy chociażby swoich dzieci, czy perypetii miłosnych, to zdarza jej się uchylić rąbka tajemnicy. Maja Hyży wychowuje bliźnięta z poprzedniego związku z Grzegorzem Hyżym. Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, ale obojgu udało się ułożyć życie na nowo.

Artystka 10 lipca 2020 r. urodziła córkę Antoninę ze związku z nowym ukochanym. I choć nie wiemy, kim jest ten szczęśliwiec, to czasami możemy oglądać go na zdjęciach Mai.

Maja Hyży - kim jest?

Maja Hyży w 2013 r., wraz z ówczesnym mężem Grzegorzem Hyżym, wzięła udział w programie "X Factor". Para odpadła w odcinku półfinałowym, zajmując czwarte miejsce. Gwiazda w 2015 r. wydała album "W chmurach". Trzy lata później z piosenką "Błysk/Skin", zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. Ponownie startowała w 2020 roku.

Zobacz też:

Czy porody domowe są dobrym rozwiązaniem w czasie pandemii? Odpowiada ginekolog

„Najszczęśliwsza kobieta na świecie”. Maja Hyży opowiada o drugiej ciąży i nowej miłości

Polacy na dziecko decydują się coraz rzadziej i coraz później. "Stawiają bardziej na karierę, niż rodzinę"

Zobacz wideo:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości