Maja Hirsch w nowej fryzurze w Meksyku. "Jaka piękna!" Czy aktorka przeszła wakacyjną metamorfozę?

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
Instagram/@majahirsch_official

Maja Hirsch od jakiegoś czasu relacjonowała w mediach społecznościowych swoje wakacje. Jednak wszystko, co dobre, szybko się kończy. Aktorka poinformowała, że wraca do Polski, a na instagramowym profilu zamieściła zdjęcie z nieco inną fryzurą. Czy przeszła metamorfozę?

Maja Hirsch – wakacje w Meksyku

Maja Hirsch to aktorka, która nie boi się eksperymentować z fryzurą. Gwiazdę mieliśmy już okazję zobaczyć w kilku wersjach kolorystycznych oraz w różnych długościach pasm. Wszystko wskazuje na to, że podczas urlopu Maja postanowiła nieco skrócić swoje włosy. Na Instagramie zamieściła bowiem wakacyjne zdjęcie z Meksyku i skomentowała – "wracam".

To, co zawraca uwagę obserwatorów to fakt, że aktorka pokazała się w znacznie krótszej grzywce i włosach. Czyżby tuż przed powrotem do Polski postanowiła zmienić wizerunek? Jedno jest pewnie, w każdej wersji Maja wygląda zachwycająco.

Maja Hirsch wraca z wakacji

Pod zdjęciem pojawiły się komentarze fanów i znajomych. Internauci komplementowali urodę aktorki, a także życzyli szczęśliwego i bezpiecznego lotu do Polski.

- "Wracaj upiększać Polskę", "Wracaj szczęśliwie", "Jaka piękna! Pozdrawiamy z Trójmiasta"- pisali.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: Instagram/@majahirsch_official

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości