Gwiazdy

Maja Bohosiewicz na zdjęciu uwieczniła męża w samym kapeluszu słomkowym. "Odważna perła"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Tak, dobrze widzicie. Maja Bohosiewicz pokazała męża tak, jak pan Bóg go stworzył. Aby nie zgorszyć internautów, Tomasz Kwaśniewski zakrył się nieoczywistym elementem garderoby.

Maja Bohosiewicz należy do gwiazd, które bardzo aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych. Aktorka zaskarbiła sobie sympatię internautów, publikując w sieci kadry z życia codziennego opatrzone zabawnymi komentarzami. Tym razem gwiazdą zdjęcia jest jej mąż.

Maja Bohosiewicz sfotografowała męża w negliżu

Każdy, kto śledzi Maję Bohosiewicz na Instagramie wie, że gwiazda ma do siebie duży dystans i jeszcze większe poczucie humoru. Jej mąż, Tomasz Kwaśniewski, również lubi z siebie żartować. Ostatnio aktorka "przyłapała" go w niecodziennej sytuacji. Mężczyzna wylegiwał się na słońcu w samym kapeluszu. Nakrycie nie znalazło się jednak na jego głowie, a na pośladkach. Bohosiewicz opatrzyła fotkę lubego odpowiednim podpisem: "Idę, idę, patrzę... a tam muszelka. A w muszelce — No prawdziwa PERŁA!"

W komentarzach z miejsca zaczęli udzielać się fani oraz sławni znajomi pary.

— I trzeba było aż na Malediwy lecieć, żeby się muszelka otworzyła — żartuje Agata Rubik.

— Odważna perła — dodaje od siebie Paulina Krupińska.

Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski na rajskiej majówce z dziećmi

Maja Bohosiewicz nie ukrywa, że uwielbia podróżować. Na jej instagramowym profilu regularnie pojawiają się fotki z zagranicznych wyjazdów. Od kilku dni aktorka wypoczywa z mężem i dziećmi na rajskich Malediwach. Towarzyszy im Olga Frycz z córką. Panie znają się już dość długo i często wrzucają do sieci wspólne zdjęcia lub nagrane razem filmiki. Mają też dzieci w podobnym wieku, co na pewno jest źródłem wielu tematów i anegdotek podczas spotkań.

Zobacz też:

To nie będą luksusowe wakacje. "One night squad" już niebawem na Player.pl

Izabela Janachowska relaksuje się przy basenie. Fani nie mogę oderwać wzroku: "Jaka zgrabniutka"

Joanna Koroniewska pierwszy raz pokazała córeczkę. "Oczy ma po tatusiu"

Zobacz wideo: Maja Bohosiewicz o modzie: Dla mnie to jest zabawa. Wszystkie chwyty są dozwolone

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości