Gwiazdy

Maja Bohosiewicz o hejcie: "Nie s.aj mi swoim smutkiem, głupotą, nie pluj na mojego męża"

Gwiazdy

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz opublikowała ostatnio na Instagramie zdjęcie, które w nieprzychylny sposób skomentowała jedna z obserwatorek jej profilu. Aktorka poruszona wpisem, postanowiła zamieścić długi post, w którym porusza temat hejtu.

Instagramowy profil Mai Bohosiewicz śledzi ponad 404 tys. osób. Aktorka umieszcza na nim między innymi zdjęcia ukazujące jej życie prywatne. Pod jednym z nich internautka w przykry sposób skomentowała dekolt Mai:

Jak się ma taki okropny dekolt, to nie powinno się go tak eksponować, sorry Maja, ale to jest nieestetyczne

- napisała.

Odpowiedź na hejt

Aktorka postanowiła zareagować dłuższym wpisem o hejcie.

"To nie jest hejt, ja tylko chciałam wyrazić swoją opinię" - kiedy czytam to zdanie wiem, że to preludium do jakiegoś mistrzowskiego pojazdu do mnie, po mojej rodzinie, relacji, wyglądzie etc.Nie wiem, czy istnieje ogólnie przyjęta granica między wyrażaniem opinii, a hejtem, ale chyba po prostu każdy musi ją wyznaczyć sam. Nie tylko będąc użytkownikiem social mediów, ale też tak na życie, po prostu. (...) Muszę też liczyć się z tym, że skoro coś pokazuje to inni będą to oceniać, o tym mówić, mogą coś opacznie zrozumieć, czy po prostu inaczej patrzeć na daną sprawę. Nauczyłam się już, że nie mogę żartować w cyniczny sposób, bo są ludzie którzy biorą wszystko zbyt dosłownie.

- napisała Maja. Potem było już nieco mocniej:

Chciałam wam powiedzieć, że to konto to jest „mój dom”, do którego was zapraszam! Bardzo serdecznie. Będę was tu gościła, będzie kawka i ciasteczko, będzie i wesoło i smutno, ale w moim domu panują moje zasady i ja stawiam granice. Nie wchodź na stół i nie s.aj mi swoim smutkiem, głupotą, zazdrością, nie komentuj moich mebli, nie pluj na mojego męża ani do cholery nie mów mi czy mam ściąć grzywkę. Też zauważam, że masz okropny blond, fatalne nogi, twój mąż to jełop i źle układasz sztućce (naucz się w końcu, że brzuszki noży kierujemy w stronę talerza) ale powiem ci to dopiero kiedy zapytasz: Maja, a co myślisz o... I taką też do ciebie mam prośbę. Przychodź, wpadaj, pogadajmy, pośmiejmy się i proszę nie układaj mi w półkach w łazience.

Pełny wpis znajdziecie na profilu Mai Bohosiewicz

Poparcie znanych koleżanek

Głos w sprawie zabrały m.in. Natalia Klimas, Marta Glik, Paulina Krupińska i Zofia Zborowska, które pod postem napisały:

To mi się wszystko zgadza, kotku. Jesteś mądra i wyglądasz szałowo.

- napisała Natalia Klimas.

Idealnie napisane.

- stwierdziła Marta Glik.

Ejmen Siostro

- taki komentarz zostawiła Zofia Zborowska, a Paulina Krupińska dodała:

O tak.

Uważacie, że Maja ma rację?

>>> Zobacz także:

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości