Gwiazdy

Maja Bohosiewicz zakochana po uszy. Jednym zdjęciem rozczuliła internautki

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bartosz Krupa/East News

Maja Bohosiewicz zalicza się do grona aktywnych użytkowników Instagrama. Na jej koncie odnajdziemy nie tylko zdjęcia związane z pracą, lecz i rodzinne. W najnowszym poście napisała kilka słów o mężu - Tomaszu Kwaśniewskim, a samym zdjęciem podbiła serca internautek.

Maja Bohosiewicz, aktywna użytkowniczka mediów społecznościowym opublikowała fotografię z domowego zacisza. Kobieta wtula się w męża Tomasza Kwaśniewskiego i z uśmiechem od ucha do ucha patrzy na niego. Ze zdjęcia wprost bije miłość. Zresztą tego zdania są fanki Mai.

Maja Bohosiewicz o Tomaszu Kwaśniewskim

Aktorka nie tylko zamieściła rozczulającą fotografię, lecz dodała również opis, z którego dowiadujemy się, jaka relacja łączy ją z mężem.

"Moja trampolina do sukcesu" szczerze wierze, że wszystko, co najlepsze przytrafia mi się wraz z pojawieniem się tego człowieka z moim życiu. Czasami wkurza mnie okropnie, ale jak go nie ma, to... jest po prostu bez sensu

Przypominamy, że Maja od kilku lat jest w szczęśliwym związku z biznesmenem Tomaszem Kwaśniewskim. Swój związek przypieczętowali w 2018 roku, a owocami ich miłości są syn Zachary i córka Leonia. Małżeństwo pomimo wielu obowiązków stara się pielęgnować swoją miłość. Bohosiewicz za pośrednictwem Instagrama pokazywała, że chodzą na randki. Ostatnio oznajmiła, że kilka razy dziennie powtarza mężowi:

Jesteś przystojny! Podobasz mi się! Jesteś mądry! Uwielbiam z Tobą spędzać życie! Kocham Cię! Przytulajmy się! Jestem z Tobą szczęśliwa!

Internautki rozczulają się nad zdjęciem

Już wtedy internautki pisały, że są pod wrażeniem ich miłości. W przypadku najnowszego postu Mai jest podobnie. Obserwujące komentują wprost, że doceniają aktorkę za to, że jest szczera.

Świetny wpis! Szczery i prosty! Lubię panią! Fajna kobitka z pani!

Piękna taka miłość, która sprawia, że ludzie rosną ze sobą, dla siebie, miłość, która przynosi spokój, szczęście i poczucie spełnienia we wszystkich obszarach, bezcenne

Ależ wpatrzona - samo zdjęcie mówi już za siebie

- czytamy pod postem.

Zobacz też wideo: Maja Bohosiewicz po raz pierwszy o swoim ślubie

Zobacz też:

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości