Gwiazdy

Magda Stępień pokochała córkę Jakuba Rzeźniczaka. Mała Inez nie wie, że jej młodszy braciszek nie żyje

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
party.pl
Magdalena Stępień

Magdalena Stępień ma za sobą niezwykle trudny okres. Modelka i jej były partner piłkarz Jakub Rzeźniczak stracili malutkiego synka. Celebrytka w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała, jak radzi sobie po śmierci dziecka i dlaczego przyrodnia siostra Oliwierka nie wie, że chłopiec odszedł po ciężkiej chorobie.

Magdalena Stępień o stracie syna

W lipcu Magdalena Stępień straciła syna i ostatnie miesiące były dla niej wyjątkowo trudne. Na szczęście modelka ma wokół siebie ludzi, na których może polegać i którzy ją wspierają. Jedną z takich osób jest Ewelina Taraszkiewicz. Kobieta również była związana z Jakubem Rzeźniczaka. Para doczekała się 5-letniej córki Inez.

- Ewelina wspiera mnie, mamy kontakt - powiedziała Magdalena Stępień. w rozmowie z party.pl.

Żałoba

O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznejDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Magdalena Stępień o relacji z córką byłego partnera

W czasie rozmowy z dziennikarzami serwisu party.pl Magda Stępień opowiedziała także o relacji, która łączy ją z 5-letnią córką Jakuba Rzeźniczaka i Eweliny Taraszkiewicz. - Ja mam ogromny sentyment do Inez, bo zawsze będzie siostrą Oliwierka. Kocham tę dziewczynkę. Ja ją pokochałam od pierwszego naszego spotkania - powiedziała.

Celebrytka dodała, że dziewczynka nie wie, że Oliwierek, jej młodszy brat nie żyje. - Jest jeszcze za malutka. Nie można fundować dziecku takiej traumy - dodała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: party.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości