Gwiazdy

Magdalena Steczkowska wspomina greckie wakacje. Grono jej przyjaciół robi wrażenie

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/ East News

Magdalena Steczkowska wraz z rodziną i znanymi przyjaciółmi spędziła wakacje na jednej z greckich wysp. Wokalistka w ostatni dzień opublikowała w sieci grupowe, taneczne wideo, a także podziękowała całej urlopowej ekipie. - Jestem ogromnie wdzięczna za ten niezwykły czas - napisała. Zobacz, z kim wypoczywała piosenkarka.

Magdalena Steczkowska – greckie wakacje

Magdalena Steczkowska ostatnie tygodnie spędziła na greckiej wyspie Kreta. Wokalistka w towarzystwie rodziny i przyjaciół cieszyła się pięknymi widokami oraz celebrowała wolne chwile. Wśród uczestników znaleźli się m.in. mąż piosenkarki Piotr Królik i ich dzieci, Majka Jeżowska, Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Anna Głogowska, Kuba Gąsowski oraz Julka Gąsowska. Z taką załogą nie było czasu na nudę. Uczestnicy wycieczki chętnie dzielili się w mediach społecznościowych wspólnymi zdjęciami.

W ostatnim dniu Magda pokusiła się o filmik. Na nagraniu uwieczniła tańczących panów i podziękowała znajomym za wspaniałą przygodę.

Nasze greckie wakacje dobiegły końca. Jestem ogromnie wdzięczna za ten niezwykły czas spędzony w gronie rodziny i przyjaciół. Trochę mi żal, że to już koniec, ale pisząc te słowa nagle słyszę jak @majka_jezowska_ mówi: no gdzie tak Magda? Przecież mamy grać w karty. Kocham Ją. @piotr.gasowski.official nasz przewodniku i serce tej bandy: kochamy Cię tu wszyscy ogromnie. Bez Ciebie, nie byłoby naszych greckich wakacji. Bando Kochana. Niech nam będzie dane spotkać się za rok

- czytamy pod filmikiem.

O zakończeniu wakacyjnej przygody poinformował na Instagramie także Piotr Gąsowski. Aktor opublikował grupowe zdjęcie wykonane podczas zachodu słońca.

- Powoli nasz wyjazd dobiega końca… Nasz ostatni, w tym sezonie, kreteński zachód słońca ! (@majka_jezowska_ jeszcze zostaje!) Na drugim zdjęciu jesteśmy z Iannisem… wnukiem słynnej patronki i założycielki, wspaniałej restauracji "Irena", dzięki której wyjeżdżamy bogatsi o wiele smaków i… o parę kilogramów! Dziękujemy bardzo! Evharisto poli! Będziemy tęsknić! Gąs Travel Group - dodał aktor.

Magda Steczkowska z przyjaciółmi na Krecie

Pod postem piosenkarki bardzo szybko pojawiły się komentarze. Fani przyznali, że wakacyjna ekipa robi wrażenie, a także przyjaźń to skarb, który należy pielęgnować. Tak naprawdę z ludźmi, którzy są nam bliscy, kierunek podróży nie ma znaczenia.

- Z taką paczka, to na koniec świata można. - Tylko pozazdrościć takiej przyjaźni. - Pięknie napisane pani Magdo i ten krótki filmik tańczącej Bandy mówi wszystko - pisali internauci.

Zobacz wideo: Magda Steczkowska o muzycznej współpracy z córką

Zobacz także:

Anna Starmach na wakacjach: "Mój książę na białym koniu!"

Olivier Janiak intymnie: "Mama powiedziała mi, że mnie kocha, kiedy miałem 30 lat"

Dawid Podsiadło zaskoczył metamorfozą. "Wczesny Krawczyk"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości