Gwiazdy

Magdalena Różczka urodziła! Znamy płeć dziecka aktorki

Gwiazdy

Magdalena Różczka i jej partner Jan Holoubek po raz kolejny zostali rodzicami. Informację przekazała mediom… teściowa aktorki, Magdalena Zawadzka.

Co wiem o dziecku aktorki?

Magdalena Różczka i Jan Holoubek powitali na świecie kolejną córkę. Radosną nowiną podzieliła się z mediami matka partnera aktorki, Magdalena Zawadzka. Para nie komentuje doniesień. Jak dotąd nie jest też znane imię maleństwa.

Doniesienia na temat ciąży aktorki pojawiły się w mediach jesienią 2019. Mimo, że zainteresowani nie komentowali pojawiających się w prasie informacji, to obecność Magdaleny Różczki na oficjalnej premierze filmu „1800 gramów” rozwiało wszelkie wątpliwości.

Różczka i Holoubek wychowują wspólnie 6-letnią Helenę. Aktorka ma również 11- letnią córkę Wandę z pierwszego małżeństwa.

„1800 gramów”

Magdalena Różczka znana jest ze swoich licznych ról filmowych i telewizyjnych, przede wszystkim w kinowym hicie „Lejdis” czy serialu „Lekarze”. Jednak to postać Ewy, w którą wcieliła się w filmie „1800 gramów” jest najbliższa sercu aktorki. Różczka nie tylko zagrała główną rolę, ale i była pomysłodawczynią produkcji. Pracując nad projektem, aktorka udowodniła, że podobnie jak dla odgrywanej przez nią Ewy, tak i dla niej, nie ma rzeczy niemożliwych.

W filmie „1800 gramów” wystąpili także: Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Aleksandra Popławska, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Anna Próchniak, Anna Smołowik, Dorota Kolak, Anna Tomaszewska, Marta Ścisłowicz, Wojciech Zieliński i Zbigniew Zamachowski. Gościnnie pojawił się również Tomasz Iwanca, bliżej znany tysiącom swoich fanów jako Grubson.

Film zrealizowany został w Krakowie, za jego reżyserię był odpowiedzialny Marcin Głowacki. Kinowa premiera produkcji obyła się 15 listopada 2019 roku.

Zobacz też:

„1800 gramów”. Dla Magdy Różczki to najważniejszy filmowy projekt w życiu!

Różczka o najważniejszym filmie w życiu, grzechach, macierzyństwie [LIVE DDTVN]

Gwiazdy na premierze filmu "1800 gramów"

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości