Gwiazdy

Najpierw „Projekt Lady”, potem Oxford

Gwiazdy

Aktualizacja:

Magdalena Lubacz, zwyciężczyni „Projektu Lady” przeszła ogromną metamorfozę. W nagrodę pojechała do Oxfordu na trzymiesięczny kurs, gdzie miała okazję kontynuować naukę języka angielskiego. W studiu „Dzień Dobry TVN” razem z Małgorzatą Rozenek podzieliła się swoimi wrażeniami.

Magdalena Lubacz wygrała program „Projekt Lady” i dzięki temu pojechała na trzymiesięczny kurs języka angielskiego w Oxfordzie. Lubacz stwierdziła, że to jedna z najlepszych nagród, jakie w życiu udało jej się wygrać. Jak bardzo po uczestnictwie w kursie zmieniło się jej życie? Jakie ma teraz plany?

Na początku miałam straszną blokadę. Języka angielskiego nie używałam około sześć lat. Od razu po liceum przestałam używać języka, potem na studiach używałam go sporadycznie. Na szczęście po tygodniu kursu odblokowałam się i przypomniałam sobie wszystko, czego się nauczyłam przez całe życie. Uważam, że po trzech miesiącach nauki jestem w stanie załatwić wszystko w języku angielskim – powiedziała Magdalena Lubacz w studiu „Dzień Dobry TVN”.

Wyjazd do Oxfordu na trzy miesiące sprawił również, że grono jej znajomych znacznie się powiększyło. Teraz Lubacz ma kontakt z nowymi znajomymi, którzy mieszkają na całym świecie - od Ameryki Południowej do Azji.

Małgorzata Rozenek czuje dumę ze swojej podopiecznej w programie „Projekt Lady”?

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że po zwycięstwie Magdaleny Lubacz w programie „Projekt Lady”, jako jej mentorka, czuje wielką dumę.

Magda, tak jak inne zwyciężczynie naszego programu, jest oczywiście naszą wielką dumą! Jest wizytówką projektu, bo my wierzymy w ten projekt i uważamy, że to jest coś więcej niż tylko program telewizyjny. Magda jest najlepszym dowodem na to, że nasz program naprawdę zmienia życie. Dlatego mam wielką przyjemność obserwować ją tutaj nie tylko na kanapie w studiu, ale również śledzę jej poczynania na profilach społecznościowych, nadal utrzymujemy ze sobą kontakt – powiedziała Małgorzata Rozenek.

Zdaniem Małgorzaty Rozenek, program pomaga dziewczynom odkryć to co jest dla nich w życiu najważniejsze. I taki był właśnie jego cel, który jak widać udało się zrealizować.

Jakie plany ma Magdalena Lubacz po programie „Projekt Lady”? Magdalena kompletnie zmieniła swoje życie, ale równie dużej zmianie uległy jej plany na przyszłość. Trzymiesięczny kurs języka angielskiego pomoże jej znaleźć nową pracę, której już teraz szuka.

Castingi do 4. edycji programu „Projekt Lady”

Jeśli tak jak Magdalena Lubacz chcesz wziąć udział w programie „Projekt Lady” i spróbować odmienić swoje życie, mamy dobrą informację – casting do czwartej edycji „Projekt Lady” już się zaczął. Kto może się zgłosić do programu? Małgorzata Rozenek podkreśla, że tak naprawdę każda dziewczyna, która czuje że zagubiła się w swoim życiu i potrzebuje zmiany, może się zgłosić. Jest jeden warunek - musisz być w wieku 18-27 lat. Swoje zgłoszenia wysyłaj na adres: projektlady@tvn.pl.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości