Gwiazdy

Magdalena Cielecka już po "zaślubinach z morzem". Zdjęcie aktorki z urlopu zachwyciło fanów

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Magdalena Cielecka korzysta ze słonecznych dni. Aktorka wybrała się nad morze, gdzie łapie promienie słoneczne. Jej zdjęcie z "zaślubin z morzem" podbija sieć i skradło serce fanów. W komentarzach nie brakuje komplementów pod adresem gwiazdy.

Magdalena Cielecka nad morzem

Gwiazda ma za sobą wyjątkowo pracowity, ale i owocny czas. Nic zatem dziwnego, że w końcu udała się na wypoczynek. Po ogromnym sukcesie serialu "Chyłka" gwiazda zawitała nad polskie morze. Trzeba przyznać, że wygląda niezwykle promiennie.

- Zaślubiona z morzem - czytamy w opisie publikacji.

Fani nie szczędzili komplementów gwieździe. W komentarzach piszą:

Ale Pani ładnie wygląda

Śliczne!

Też chcę tam być!

Magdalena Cielecka – kariera zawodowa

Magdalena Cielecka to jedna z najbardziej cenionych polskich aktorek. Urodziła się w 1972 r. w Myszkowie. Jej filmowym debiutem był obraz Barbary Sass "Pokuszenie" (1995). Od tamtego czasu aktorka zdążyła wielokrotnie zachwycić swoimi niezapomnianymi wcieleniami serialowymi i filmowymi. Popularność dały jej role w m.in. "Samotności w sieci" oraz w serialu "Magda M.". Zagrała też w nagradzanej produkcji Andrzeja Wajdy "Katyń". Niedawno dała się poznać jako dziennikarka Alicja Tabor w filmie "Ciemno, prawie noc".

Od 2018 r. Magdalena Cielecka wciela się w postać mecenas Joanny Chyłki w emitowanym na platformie Player.pl głośnym serialu na podstawie powieści Remigiusza Mroza o tym samym tytule.

Magdalena Cielecka to także aktorka teatralna. Gwiazdę podziwiać mogliśmy m.in. w spektaklach: (A)pollonia", "Koniec" i "Francuzi" w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego (Nowy Teatr) oraz "Dzienniki" wg Witolda Gombrowicza w reż. Mikołaja Grabowskiego (Teatr IMKA). W maju 2014 r. w Teatrze Nowym premierę miał "Pinokio". Sztuka stworzona została na podstawie głośnego tekstu Joëla Pommerata i wbrew pozorom wcale nie opowiada o drewnianym pajacu.

Nie widziałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Magdalena Cielecka o relacjach między Joanną a Kordianem w nowym sezonie "Chyłki": Uważam go za zdrajcę

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości