Gwiazdy

Magdalena Boczarska o zawodowych wyzwaniach i pracy z narzeczonym. Czy zagra w filmie ze swoim synem?

Gwiazdy


Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk są w związku od około 7 lat. W grudniu 2017 na świat przyszedł ich syn Henryk. Czy aktorka planuje wystąpić na ekranie ze swoimi ukochanymi mężczyznami? Jakie zawodowe wyzwania jak dotąd były dla niej najtrudniejsze?

Największe zawodowe wyzwania Magdaleny Boczarskiej

Magdalena Boczarska to jedna z tych aktorek, które chętnie zmieniają się do roli i nie boją się postaci, które są zupełnie inne od nich samych. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl Boczarska wyjawiła, które dotychczasowe role były dla niej największymi wyzwaniami. Okazuje się, że to filmy "Różyczka", "W ukryciu" i "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" zostawiły w aktorce największy ślad.

- Te trzy filmy są dla mnie bardzo ważne i wspominam je ciepło nie tylko ze względu na to, co wniosły w moje życie i nie tylko przez to, że – szczególnie w przypadku "Różyczki" i "Sztuki kochania" – te obrazy odniosły gigantyczny sukces (…), ale też dlatego, że te role wymagały ode mnie przekroczenia wielu barier, jeśli chodzi o moją emocjonalność i nagość – podkreśla Boczarska.

- Sceny erotyczne w "Sztuce kochania" były osobnym bohaterem, trenowaliśmy je na długo wcześniej zanim weszliśmy na plan. (...) Dokładnie je omawialiśmy razem z moimi partnerami, z operatorem, z reżyserką Marysią Sadowską, z producentami. Także kostiumy i charakteryzacja były uczulone na wszystkie newralgiczne punkty – wspomina gwiazda.

Magdalena Boczarska o pracy z synem i narzeczonym

Show biznes zna wiele aktorek, które – aby zminimalizować czas spędzany osobno - postanowiły zabierać swoje dzieci na plany filmów czy seriali, a nawet zaangażować je do produkcji, w których występowały. Czy takie rozwiązanie rozważa Magdalena Boczarska?

- Nigdy nie mówię "nie", ale nie zakładam grania ze swoim dzieckiem. Na razie jest malutkie i nie wydaje mi się, żebym z własnej woli zdecydowała się postawić je przed kamerą. (…) Być może to będzie wielkie marzenie mojego dziecka i będzie przejawiało duży talent w tym kierunku – wskazuje aktorka.

Co ciekawe, Magdalena Boczarska i jej narzeczony Mateusz Banasiuk mają na swoim koncie występ w jednej produkcji. Oboje zagrali w serialu "Pod powierzchnią", ale… nigdy nie spotkali się na planie. Chcieliby, żeby tak się stało?

– To mogłoby być ciekawe, nie mówię "nie" – stwierdza aktorka i zauważa, że w takim przypadku w jej domu prawdopodobnie byłoby więcej pracy niż jest teraz. – Aktorstwo to nie jest zawód, którego zostawia się na wycieraczce. (…) To też trzeba umieć wziąć na klatę i umieć z tym żyć – mówi Boczarska.

Co jeszcze powiedziała nam aktorka? Zobacz wideo powyżej.

Czytaj także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości