Magda Zając. Z „Big Brothera” na sołtyskę

Gwiazdy


Magdalena Zając był uczestniczką programu „Big Brother”. Jak wspomina, była to przygoda jej życia. Obecnie pracuje na stanowisku sołtysa w rodzinnej miejscowości. Odwiedziliśmy ją z kamerą Dzień dobry TVN.

Magda Zając w „Big Brotherze”

Magda Zając spędziła w Domu Wielkiego Brata dwa miesiące. Jak wspomina była to przygoda życia, którą bardzo wspomina. Kiedy dowiedziała się, że została kolejną uczestniczką reality-show, nie mogła w to uwierzyć.

Kim jest Magda Zając?

Magda ma 27 lat i pracuje w Starostwie Powiatowym w Chełmie, ale jej głównym źródłem dochodu jest rolnictwo. Wraz z rodzicami prowadzi gospodarstwo rolne wielkości 200 hektarów. Pasją do rolnictwa zaraził Magdę jej tata. Zając ukończyła szkołę rolniczą. Wzięła dotację UE dla młodego rolnika, by rozwijać rodzinne gospodarstwo.

To jest całe moje życie, moje krówki, które kocham nad życie. Warszawka mnie nie kręci. Moje życie toczy się tutaj.

Magda łamie wszelkie stereotypy i niczego się nie boi. Ma 9-letnią córką Wiktorią, z której jest bardzo dumna. W wolnym czasie pasjonuje się jazdą konną - ma klacz o imieniu Lala.

Z „Big Brothera” na sołtysa

Magda Zając od pewnego czasu piastuje stanowisko sołtysa Roztoki. Jak zaznacza, to mieszkańcy jej rodzinnej miejscowości ją do tego namówili. Magda wygrała wybory. Mieszkańcy Roztoki są z niej bardzo zadowoleni i dumni.

Autor: Magdalena Gudowska