Gwiazdy

Magda Zając nie zjednała sobie sympatii pozostałych uczestników Big Brothera

Gwiazdy

Fot. Big Brother

Magda Zając, 27-letnia rolniczka, dołączyła do ekipy programu w zeszłym tygodniu, dzięki decyzji Wielkiego Brata. Jednak "typowa baba ze wsi" nie spodobała się innym uczestnikom.

Po wyrzuceniu z Big Brothera Macieja Borowicza, produkcja Big Brothera zdecydowała o wprowadzeniu nowej uczestniczki do Domu Wielkiego Brata. Jednak Magda nie najlepiej dogaduje się z innymi mieszkańcami.

Magda ma w tym tygodniu immunitet i nie może być nominowana przez innych uczestników. Sama jednak może nominować - wskazała Klaudie i Kasię, z którymi kiepsko się dogaduje

Zobacz też: Łukasz z Big Brothera wyśmiany i poniżony przez innych uczestników programu

Do Domu Wielkiego Brata dołącza nowa uczestniczka! W związku z wyrzuceniem z programu Macieja Borowicza, ekipa Big Brothera znów niespodziewanie się skurczyła, stąd decyzja o wprowadzeniu jeszcze jednej osoby do domu.

Kim jest nowa uczestniczka Big Brothera?

Nowa uczestniczka Big Brothera pojawiła się w Domu Wielkiego Brata we wtorek 2 kwietnia.

To Magda Zając! Magda ma 27 lat, łamie wszelkie stereotypy. Magda pracuje w Starostwie Powiatowym w Chełmie, ale jej głównym źródłem dochodu jest rolnictwo. Wraz z rodzicami prowadzi gospodarstwo rolne wielkości 200 hektarów. Łamie wszelkie stereotypy i niczego się nie boi. Ma 9-letnią córką Wiktorią, z której jest bardzo dumna i która na pewno będzie tęsknić za mamą. Magda w wolnym czasie pasjonuje się jazdą konną - ma klacz o imieniu Lala.

Obecnie nie jest w stałym związku. Ma bardzo dobre relacje z rodzicami, którzy wspierają ją w jej szalonych pomysłach! Wszystko co dzieje się w jej życiu jest następstwem jej przebojowego charakteru i niezwykłej osobowości.

Fot. Big Brother

Więcej:

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości