Gwiazdy

Magda Jankowska topless w "Hotelu Paradise 2". Fani: "Cudowna figura i mądra dziewczyna"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Magda Jankowska z Hotel Paradise 2

Trwa druga edycja "Hotelu Paradise". Program wzbudza wiele emocji, a uczestnicy nie przestają zaskakiwać. Choć Magda Jankowska wciąż poszukuje swojej miłości, to stara się w pełni wykorzystać czas spędzany na rajskiej wyspie na Bali. Influencerka postanowiła nadać ciału równomiernego kolorytu i opalała się bez biustonosza.

Magda z "Hotelu Paradise 2" opala się topless

24-letnia Magda znana jest w internecie jako Madziiex. Na swoim profilu instagramowym często publikuje bardzo odważne zdjęcia, na których widać, że w pełni akceptuje swoje ciało. W programie "Hotel Paradise 2" jest jedną z odważniejszych osób. Influencerka chętnie pokazuje swoje ciało, a w jednym z odcinków postanowiła opalać się bez biustonosza. Zdjęcie trafiło na oficjalny profil programu i wywołało niemałe poruszenie wśród internautów.

Fajna, normalna dziewczyna, na ulicy zapewne każdy by na nią spojrzał

- napisał jeden z fanów.

Magda w "Hotelu Paradise"

Magda w programie nie znalazła jeszcze miłości. Zainteresowanie uczestniczką wykazywali już Bartek i Robert, ale ona raczej stawia na przyjacielskie stosunki. Okazuje się, że czeka na kogoś wyjątkowego, stworzonego tylko "dla niej". Czy znajdzie wymarzonego mężczyznę? O tym zapewne przekonamy się niebawem. Już wkrótce "rajskie rozdanie", po którym do ekipy najprawdopodobniej dołączy nowy uczestnik.

Zobacz cały odcinek "Hotelu Paradise 2", w którym Magda zażywała kąpieli słonecznej bez biustonosza:

"Hotel Paradise" w telewizji i internecie

"Hotel Paradise 2" możesz oglądać na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00. Reality show możesz także śledzić na player.pl, gdzie znajdziesz także materiały extra - zobacz jeden z nich: "Dekolt Magdy sam na mnie patrzył" - powiedział Łukasz, któremu spodobała się uczestniczka. Fragment 2. sezonu reality show "Hotel Paradise".

Kim jest Magda Jankowska z "Hotelu Paradise 2"?

Magda jest instagramerką i influencerką. Jak o sobie mówi, jest optymistką z dużym poczuciem humoru, ale twardo stąpającą po ziemi. Magda to wulkan energii, który może eksplodować nie zważając na okoliczności. Marzy o karierze i wielkiej sławie. Uwielbia śpiewać i chciałaby w niedalekiej przyszłości było to jej zajęcie numer 1. Świetnie też czuje się po obu stronach obiektywu. Interesuje się modą, lubi dobrze wyglądać i chętnie doradza innym w ubiorze. Jest bardzo uczuciowa i emocjonalna, do tego stopnia, że sama zastanawia się, czy to wada czy zaleta.

24-latka z Białegostoku, na co dzień mieszka w Warszawie. W sieci występuje pod pseudonimem Madziiex. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 300 tysięcy osób.

Zobacz też:

Polak, który wygląda jak Jason Momoa: "Ktoś kiedyś za mną szeptał 'Aquaman'. To bardzo miłe"

Monika Mrozowska pochwaliła się radosną nowiną. "Jestem w ciąży"

Łukasz Kubot i Magdalena Bieńkowska zostali rodzicami. Modelka pochwaliła się zdjęciem maleństwa

Autor: Jola Marat

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości