Gwiazdy

Magda Steczkowska żartobliwie porównała męża do słodkiego zwierzaka. Fani: "Jak dwie krople wody"

Gwiazdy

Magda Steczkowska wita wiosnę

Magdalena Steczkowska to artystka znana z wielkiego poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie. W świąteczny poranek wokalistka postanowiła zrobić swojemu mężowi żart, publikując w mediach społecznościowych jego zdjęcie, na którym widać jak trzyma w dłoniach królika. "Rodzina przyjechała" – napisała Magda nawiązując do nazwiska Piotra.

Magdalena Steczkowska – życie prywatne

Magdalena Steczkowska i muzyk Piotr Królik są parą od ponad 20 lat. Zakochani w 2001 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak", a owocem ich miłości są trzy córki: Zofia, Michalina i Antonina. Szczęśliwa i spełniona wokalistka prywatnymi chwilami z chęcią dzieli się z fanami w mediach społecznościowych. Tam publikuje rodzinne fotografie, kadry z wakacji czy te wykonane w domowym zaciszu. Jedno jest pewne, Magda to prawdziwy wulkan energii. Na każdym zdjęciu emanuje od niej ciepło, szaleństwo i szczery uśmiech, którym zaraża swoich fanów. Nie inaczej było w Wielkanoc. Z okazji świąt gwiazda pokusiła się o wspólne zdjęcie z bliskimi, pod którym złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia. W lany poniedziałek artystka postanowiła także zażartować ze swojego męża. Na instagramowym profilu zobaczyliśmy więc zdjęcie Piotra Królika z…królikiem.

Rodzina przyjechała. Czyż nie są podobni?

- czytamy pod zdjęciem.

Fani zachwyceni żartem

Dowcip Magdy bardzo szybko podchwycili fani. Pod jej świątecznym zdjęciem pojawiły się komentarze, w których to internauci oceniali podobieństwo Piotra i małego zwierzątka:

- Jak dwie krople wody

- Dwa Słodziaki

- Słodka ta rodzina. Z daleka? - pisali fani.

Piotr Królik - kim jest mąż Magdy Steczkowskiej?

To muzyk sesyjny, perkusista. Swoją karierę rozpoczął w 1998 roku w zespole Brathanki, z którym wydał sześć albumów studyjnych: Ano! (2000), Patataj (2001), Galoop (2003), Brathanki grają Skaldów (2011), Kolędy (2012) i moMtyle (2014). Przez wiele lat artysta współpracował także z Renatą Przemyk. W 2001 r. muzyk wraz z Magdą Steczkowską założył zespół Indigo, z którym wydał trzy albumy studyjne: Ultrakolor (2003), Cuda (2009) i Pełnia (2012).

Magda Steczkowska o porównaniach do Pierwszej Damy. Zobacz wideo.

Zobacz także:

Magda Steczkowska wspomina pewną wiosnę: "Dziś tak ładnie nie wyglądam"

Justyna Steczkowska wcieliła się w Marilyn Monroe i Angelinę Jolie. Fani: "Wiedźma idealna"

Justyna Steczkowska wcieliła się w Marilyn Monroe i Angelinę Jolie. Fani: "Wiedźma idealna"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości