Gwiazdy

Zmiany w Dzień Dobry TVN. Kto zastąpi Magdę i Marcina?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Prowadzący Dzień Dobry TVN

Wielkie zmiany w Dzień Dobry TVN. Dwoje prowadzących ogłosiło przerwę w prowadzeniu Dzień Dobry TVN. Widzowie dowiedzieli się tego z portali społecznościowych. Kto zastąpi Magdę Mołek i Marcina Mellera?

Więcej: 

Jak Ania i Robert Lewandowscy bawią się z Klarą?

Przyszedł czas na zmiany w Dzień Dobry TVN. Dwoje prowadzących żegna się z widzami porannego programu! Z Dzień Dobry TVN odchodzą: Magda Mołek i Marcin Meller. 

Magda Mołek na swoim Instagramie napisała: 

Po 15 latach pracy w Dzień Dobry TVN, w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. Mój najwspanialszy współprowadzący Marcin Meller też

Marcin Meller również pożegnał się z widzami na swoim Instagramie. Pod wspólnym zdjęciem z Magdą napisał:

Do trzech razy sztuka. Właśnie drugi raz odchodzę z Dzień Dobry TVN. W 2008 solo, a teraz w doborowym towarzystwie, razem z Magdą Mołek. 

Magda Mołek i Marcin Meller zostają w stacji, będziemy mogli ich oglądać w innych programach. W redakcji Dzień Dobry TVN będzie nam ich brakować. Magda i Marcin to profesjonaliści, zawsze gotowi do pracy, pomocni i przede wszystkim - szalenie sympatyczni. Dziękujemy im za każde ciepłe słowo i za każdy uśmiech. Dziękujemy za wspólny czas w Dzień Dobry TVN! To był zaszczyt i mamy nadzieję, że "do zobaczenia". Trzymamy kciuki za nowe projekty! 

Zobacz też: 

Dorota Wellman: "Jestem krzyżówką skowronka z sową" [KWESTIONARIUSZ DDTVN]

Dzień Dobry TVN - powstanie, historia, prowadzący

Program Dzień dobry TVN zadebiutował 3 września 2005 roku. Początkowo program był emitowany tylko w weekendy. W związku z rosnącą oglądalnością we wrześniu 2007 roku liczba wydań została zwiększona do siedmiu w tygodniu.

Program nadawany jest na żywo ze studia TVN w Śródmieściu Warszawy - na rogu ulic Marszałkowskiej i Hożej.

Prowadzący Dzień Dobry TVN

Do ogłoszenia zmian w lipcu 2019 roku prowadzącymi Dzień Dobry TVN byli: Anna Kalczyńska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Magda Mołek, Marcin Meller, Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Filip Chajzer.

Wcześniej wśród prowadzących widzieliśmy: Bartosza Węglarczyka, Oliviera Janiaka, Jolantę Pieńkowską, Wojciecha Jagielskiego, Jarosława Kuźniara, Roberta Kantereita.

Więcej: 

Maciej z Big Brothera przeprosił Dorotę Wellman na antenie! Zobaczcie, za co!

Zobacz też: 

Anna Lewandowska zmieniła zdanie i już pokazuje twarz Klary!

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości