Magda i Oleh z Big Brothera są parą? Magorzata Ohme ocenia, czy ich miłość przetrwa

Gwiazdy

Aktualizacja:

Magda i Oleh z Big Brothera są razem? Ich uczucie w programie w ostatnich dniach wyraźnie się zaostrzyło! Jak na ich związek patrzy Małgorzata Ohme? Czy rzeczywiście może coś z tego wyjść?

Więcej: 

Małgorzata Ohme ocenia decyzję Justyny o odejściu z Big Brothera "Ona miała misję!"

Magda i Oleh razem? On studiuje i zajmuje się budowlanką. Ona pracuje w renomowanej firmie w Londynie. Czy z tego związku może coś wyjść?

Magda Wójcik i Oleh Riashentsev razem?! Co się stało w Big Brotherze?

Oleh Riashentsev (Riaszeńczew) (20 l.) z Ukrainy wyznał miłość Magdzie Wójcik (31 l.), która na co dzień mieszka w Londynie. Między Olehem i Magdą doszło kilka dni temu do namiętnych pocałunków i czułych spojrzeń. Wszystko zaczęło się w sobotnią noc podczas imprezy... Widzowie mogli to zobaczyć dopiero w poniedziałek, ponieważ wyznania miały miejsce po godzinie 1. Wtedy stream na żywo jest wyłączany. Sytuacja nie jest jednak usłana różami...

Łukasz, przyjaciel Magdy, jest przeciwny związkowi. Jego zdaniem, Oleh jeszcze kilka tygodni temu nominował Magdę do opuszczenia domu, dlatego też uważa za niemożliwe, by nagle jego myślenie tak diametralnie się zmieniło! 

Zobacz też: 

Złamała regulamin Big Brothera. Ale to nie ona odpadła z programu!

Łukasz w rozmowie z Magdą próbował dać jej do zrozumienia, że Oleh nie jest dobrym kandydatem na jej partnera. Mimo to, Magda chce spróbować z Olehiem szczęścia.

Przeciwni temu związkowi są też znajomi Magdy, którzy mówili o tym Filipowi Chajzerowi. Z drugiej strony wielu internautów kibicuje parze, mimo że Oleh nie był do końca lubiany. Teraz można jednak spotkać wiele przychylnych komentarzy w stosunku do ich relacji, tym bardziej że sam Oleh jest bardzo pewny swego uczucia i nie przejmuje się uwagami innych.

Małgorzata Ohme o miłości Oleha i Magdy

O miłości Oleha i Magdy w studiu Dzień Dobry TVN opowiadała Małgorzata Ohme. Czy ich miłość jest prawdziwa? Jak to ocenia?

Uczestnicy szukają bratniej duszy. Jedni mają potrzeby bardziej erotyczne. Inni szukają więzi, bliskości. Wyłączenie się z rodziny, z mediów społecznościowych, które też dają nam poczucie więzi, w takiej izolacji, to sprzyja nawiązywaniu się nowych relacji.

Więcej: 

Dorota Wellman do uczestnika Big Brothera: "Jesteś homofobem?"

U Madzi i Oleha wątek miłosny rzeczywiście się pojawił. Wątki erotyczno-miłosne zaczęły się pojawiać po jakimś czasie, po mniej więcej czterech tygodniach.

Zderzenie z rzeczywistością może być ogromne, zwłaszcza w kontekście Madzi i Oleha. 

Oleh jest Ukraińcem, Magda mieszka w Londynie, dzieli ich 11 lat.

Z drugiej strony to jest fantastyczne, że oni łamią stereotypy. On mówi, że 'ma to gdzieś', że dzieli ich 11 lat. Rodzina Madzi ma wrażenie trochę mezaliansu, ja nie lubię tego słowa, bo czy ktoś jest gorszy? Czy ktoś nie jest nasz? No cóż, zakochali się! - powiedziała Ohme.

Ja z przyjemnością patrzę na ich relację, może dlatego że długo na nią patrzę. On, Oleh, wzrusza mnie tą prostolinijnością i niesamowitą uczciwością.

Więcej: Maciej z Big Brothera przeprosił Dorotę Wellman na antenie! Zobaczcie, za co!

Autor: Anna Kobyłka