Gwiazdy

Magda Gessler zaręczona? "Poprosiłeś, więc daję Ci rękę"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Magda Gessler, Waldemar Kozerawski

Magda Gessler powiedziała "tak" Waldemarowi Kozerawskiemu? Wszystko na to wskazuje. Restauratorka opublikowała w sieci tajemniczy wpis o zaręczynach. "Trzeba odświeżać garniak na kolejne wesele" - skomentował post Jakob Kosel, model.

Magda Gessler sugeruje zaręczyny z Waldemarem Kozerawskim

Na instagramowym profilu Magdy Gessler pojawiło się zdjęcie restauratorki u boku ukochanego - Waldemara Kozerawskiego. Para przybrała przed obiektywem aparatu dość nietypową pozę. Gwiazda podciągnęła zgiętą nogę na tyle wysoko, by partner mógł z łatwością złapać ją za kostkę. Dołączony do fotografii podpis nawiązywał do popularnej z serialu "Daleko od szosy" przyśpiewki "Daj mi nogę...".

- Daj mi nogę... Daj mi nogę... Dać nie mogę... - dokończyła Gessler i płynnie przeszła do drugiej, ważniejszej części wpisu. Tym razem skupiła się na innej części ciała. - A poprosiłeś mnie o rękę, więc daję Ci rękę - skwitowała i opublikowała serię emotikon w kształcie pierścionka.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Fani gwiazdy zrozumieli sugestię i szybko zareagowali na wieść o prawdopodobnych zaręczynach. W komentarzach nie zabrakło gratulacji. - Piękni, zakochani. Miód na oczy w tych okropnych czasach - doceniali.

Informację o planowanym ślubie Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego poniekąd potwierdził Jakob Kosel, który już "przygotowuje" stylizację na weselną uroczystość. - No to trzeba odświeżać garniak na kolejne wesele - napisał model pod postem. Na odpowiedź restauratorki nie trzeba było długo czekać. - Tany, tany - przytaknęła restauratorka.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski - historia miłości

Poznali się ponad czterdzieści lat temu, jednak los sprawił, że ich drogi dość szybko się rozeszły. On wyjechał do Kanady, ona natomiast rozpoczęła studia w Hiszpanii. Spotkali się ponownie po 23 latach. Chirurg odwiedził jeden z lokali restauratorki, a dawne uczucie natychmiast odżyło. - Wiedziałam, że to ten właściwy mężczyzna i że nic się nie zmieniło. Powiedział: "Już nie uciekniesz mi drugi raz” - komentowała wówczas gwiazda.

Wydaje mi się, że każde z nas musiało przeżyć swoje życie. Dzięki temu ta miłość jest bardzo dojrzała, trwała, wypełniona radością, szacunkiem, szczerością, przyjaźnią, choć jesteśmy ze sobą na odległość. On cały czas w Kanadzie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości