Gwiazdy

Magda Gessler z mężem na romantycznym filmie z wakacji. "Takie chwile się pamięta"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Magda Gessler zabrała swoich fanów w sentymentalną podróż. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała bowiem nagranie z wakacji. Nie zabrakło w nim jej ukochanego Waldemara Kozerawskiego i kulinarnych rarytasów. "Cudowna z państwa para" - komentują internauci.

Magda Gessler to jedna z najbardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Widzowie TVN pokochali jej "Kuchenne rewolucje", a sama restauratorka doczekała się ponad miliona obserwujących na Instagramie. Ostatnio, ku uciesze fanów, wydała autobiografię, która pełna jest zabawnych anegdot i prywatnych zdjęć. Nie brakuje też przemyśleń i wspomnień. To właśnie dzięki swojej autentyczności zaskarbiła sobie serca Polek i Polaków.

Magda Gessler z mężem na filmie z wakacji

Choć restauratorka słynie z ciętego języka, energii i poczucia humoru, to okazuje się, że jest również wielką romantyczką. Dowodem na to jest nagranie, które ostatnio zamieściła w mediach społecznościowych. Gwiazda powróciła bowiem wspomnieniami do wakacji, które spędziła u boku ukochanego - Waldemara Kozerawskiego. W tle słychać spokojną muzykę, a każda stopklatka to wyjątkowy moment uwieczniony na hiszpańskiej wyspie Fuerteventura. W wideo dopatrzymy się wielu kadrów restauratorki w objęciach partnera oraz tamtejszych smakołyków.

Mój kochany Walduś na Fuerteventura. Takie chwile się pamięta

- napisała Magda Gessler i dodała: - Kochajcie się i szanujcie, besos.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski - wyjątkowa para

Pod postem od razu posypały się liczne komplementy pod adresem zakochanych. "Cudowna z państwa para", "Pięknie razem wyglądacie", "Piękne wspomnienia i pani pięknie wygląda!" - czytamy.

Przypomnijmy, że Magda Gessler na co dzień mieszka w Polsce, a jej ukochany - dr Kozerawski pracuje w Kanadzie. Jak widać, mimo dzielących kilometrów - ich uczucie nie gaśnie, a każdą wolną chwile starają się spędzać razem. Czy to przepis na sukces?

Zobacz także:

Paulina Krupińska i Stanisław Karpiel-Bułecka obchodzą rocznicę ślubu. "Dzięki, że tyle ze mną wytrzymałaś"

Uczestniczka "MasterChefa" prosi o pomoc. "Egzystujemy w mieszkaniu, w którym nie mamy prądu ani dostępu do ciepłej wody"

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wypoczywają w Sopocie. "Ostatnie wakacje we dwójkę"

Zobacz wideo: Magda Gessler i jej przepis na sukces. "Wszyscy postrzegają mnie jako osobę, która ma farta"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości