Gwiazdy

Magda Gessler żegna zmarłego ojca Lary. Pokazała ważne dla niej zdjęcia z byłym mężem: "Jeszcze niedawno"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Mateusz Jagielski/East News

Piotr Gessler nie żyje, o czym poinformowała Lara Gessler za pośrednictwem swoich social mediów. Magda Gessler, która była jego drugą żoną, postanowiła uczcić jego pamięć. W tym celu podzieliła się z fanami kilkoma starymi zdjęciami z ojcem swojej córki.

Piotr Gessler - kim był?

Piotr Gessler urodził się w 1958 roku. Był synem Zbigniewa Gesslera, znanego warszawskiego restauratora. Po raz pierwszy ożenił się z Martą Gessler, z którą ma syna Mikołaja. Jego drugą żoną została Magda Gessler. W 1989 roku na świat przyszła ich córka Lara.

Gdy Lara miała 9 lat, Piotr i Magda rozstali się. Po rozwodzie córka zamieszkała z tatą, który skupił się na jej wychowywaniu. - Mój tata bardziej pełnił rolę osoby dbającej o domowe ognisko, więc nie odczuwałam dużego braku mamy. Po prostu zawsze był podział. Mama była tą, która nosiła spodnie - wyznała jakiś czas temu Lara Gessler w rozmowie z Newserią Lifestyle.

Magda Gessler wspomina Piotra Gesslera

Restauratorka w kilku wpisach wspomniała zmarłego przed kilkoma dniami Piotra Gesslera. Na jej profilu na Instagramie pojawiły się archiwalne zdjęcia.

- Tak było kochani... Jeszcze niedawno... - czytamy pod pierwszym z nich.

W kolejnym wpisie Magda Gessler przywołała w pamięci początki restauracji "U Fukiera". Tym samym fani mogli zobaczyć, jak gwiazda wyglądała równe 30 lat temu.

- Młodzi i ambitni zaczęliśmy tworzyć Fukiera. Tak było. Rok 1991 Warszawa - napisała restauratorka.

Na koniec pojawiło się zdjęcie Piotra Gesslera z Larą. Córka restauratorki bardzo przeżyła jego śmierć. Przyjaźniła się z ojcem i zawsze mogła na nim polegać.

- Nasz tata... Piotr... - napisała Magda Gessler pod ostatnim zdjęciem.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Konferencja ramówkowa TVN. Co czeka na widzów jesienią?

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości