Gwiazdy

Magda Gessler w mocnych słowach o pandemii koronawirusa: "Zaciskam usta, by nie powiedzieć tego, co czuję"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Mateusz Jagielski/Dzien Dobry TVN/East NewsMagda Gessler o pandemii koronawirusa

Koronawirus i jego kolejne odmiany nie dają o sobie zapomnieć. Do panującej w Polsce i na świecie sytuacji pandemicznej nawiązała w mediach społecznościowych Magda Gessler. Znana restauratorka zwróciła się do swoich obserwatorów z apelem, by w tym trudnym czasie działali ponad podziałami. - Jesteśmy łańcuchem bytów uzależnionych od siebie i aby iść dalej, musimy żyć w jakiejś określonej symbiozie - napisała na swoim instagramowym profilu.  

Magda Gessler poruszyła temat pandemii. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" zaapelowała do swoich fanów, by dbali nie tylko o siebie, ale także o innych.

Magda Gessler o pandemii koronawirusa

Magda Gessler odniosła się do sytuacji pandemicznej w kraju i na świecie. Jej zdaniem zamiast stosować się do obostrzeń i dbać o swoje zdrowie, udajemy, że nic się nie dzieje.

- Z trudem zaciskam usta, aby nie powiedzieć, tego co czuję… Stajemy się sami sobie zagrożeniem, zagrożeniem swojej codzienności, rytuałów, normalności. Nie chronimy siebie, innych, słabszych. Kraje znowu się zamykają, wprowadzają restrykcje. Po raz kolejny jesteśmy pod ostrzałem swoich lęków. A ludzie udają, że nic się nie dzieje, że wszystko jest ok. Nie jest. Ten zewnętrzny świat przedziera się do mojej rzeczywistości. Zaczyna mi być ciasno i niewygodnie. I wiem, że sytuacja nie zależy tylko ode mnie i od moich bliskich. Jesteśmy łańcuchem bytów uzależnionych od siebie i aby iść dalej musimy żyć w jakiejś określonej symbiozie. Każdy zależy teraz od każdego - czytamy w poście restauratorki na Instagramie.

Magda Gessler i jej przepis na sukces. "Wszyscy postrzegają mnie jako osobę, która ma farta"
Magda Gessler i jej przepis na sukces. "Wszyscy postrzegają mnie jako osobę, która ma farta"

Gwiazda podkreśliła, że chodzi o życie.

- Tu nie chodzi o poglądy, bo szanuję każde. Również te odmienne od moich. Tu chodzi jednak o życie, które powinno mieć najwyższą wartość, ponad podziałami. Zakrywamy oczy i uszy. A teraz w końcu powinniśmy je otworzyć. Testujcie się, badajcie się, nie narażajcie się! - zaapelowała.

Na koniec Magda Gessler zapewniła, że w czasie realizacji programu "Kuchenne rewolucje" wszyscy członkowie ekipy produkcyjnej i jego bohaterowie byli testowani na obecność COVID-19.

Zobacz też:

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/Dzien Dobry TVN/East News

Pozostałe wiadomości