Gwiazdy

Magda Gessler świętuje 90. urodziny taty. "Mogłabym go słuchać godzinami"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Magda Gessler o swojej największej wpadce kulinarnej

Mada Gessler pochwaliła się w mediach społecznościach rodzinnym zdjęciem. Restauratorka na fotografii pozuje w towarzystwie brata i taty. Nie bez powodu, bowiem niedawno ojciec gwiazdy obchodził okrągłe 90. urodziny. "Piękna rodzina" – pisali fani.

Magda Gessler w rodzinnym gronie

Magda Gessler aktywnie udziela się w sieci i co jakiś czas zdradza swoim fanom nowinki z życia prywatnego. Niedawno restauratorka opublikowała na instagramowym profilu wzruszające i pełne miłości zdjęcie z tatą Mirosławem Ikonowiczem i bratem Piotrem Ikonowiczem. Gwiazda wraz z bliskimi w restauracji świętowała 90. urodziny taty.

To nas troje … kochana szczególna rodzina... niejedyny nudno… urodziny taty 90... jest fantastyczny !!! Mogłabym go słuchać godzinami… dobranoc wam kochani !! Życzę wam dużo dobrych snów… i szczęścia w dobrym kraju…

O niesamowitej relacji z ojcem Magda Gessler opowiadała także w naszym programie. - Dla niego starałam się o wszystko. O to, żeby go zadziwić, o to, żeby go zdenerwować, o to, żeby zwracał na mnie uwagę. Tak jak myśmy się kłócili, to nikt się nie kłócił. Wióry leciały. To była zawsze duża miłość, ale temperamenty zawsze podobne - zdradziła prowadząca "Kuchenne rewolucji".

Kim jest Mirosław Ikonowicz? Od 1953 przez kolejne 60 lat pracował w Polskiej Agencji Prasowej. Był korespondentem w Sofii, Hawanie, Madrycie, Lizbonie, Watykanie oraz na Bliskim Wschodzie. Był redaktorem naczelnym "Biuletynu Specjalnego" PAP. Zajmował się też relacjonowaniem pielgrzymek Jana Pawła II, z którym był w 23 krajach. Publikuje teksty w "Polityce" i "Przeglądzie". W ostatnich latach skupia się na tematyce kościelnej i współpracuje z mediami katolickimi. Za zasługi dziennikarskie został odznaczony w 2004 r. Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Magda Gessler i jej ukochany pies
Magda Gessler i jej ukochany pies Źródło: Dzień Dobry TVN

Fani zachwyceni zdjęciem

Pod nowym postem Magdy pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani bardzo szybko zareagowali na rodzinne zdjęcie i zaczęli składać Panu Mirosławowi szczere życzenia urodzinowe. Co więcej, część osób przyznała, że zazdrości restauratorce możliwości obcowania z rodzicem, dla wielu z internautów to już przeszłość, do której nigdy nie będą mogli wrócić.

- "Wszystkiego Najlepszego dla Taty, zdrówka życzę", "piękna rodzina", "Cudowni dobrzy ludzie o wielkich serduchach", "Ogromnie miło widzieć Państwa razem!Jak najwięcej takich zdjęć i chwil! - pisali fani.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: fot. Kamil Piklikiewicz/EastNews

Pozostałe wiadomości