Gwiazdy

Magda Gessler spędza miłe chwile z ukochanym. Dokąd udała się restauratorka?

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Magda Gessler korzysta z wakacyjnego czasu wytchnienia. Restauratorka podzieliła się z fanami zdjęciem z ukochanym Waldemarem. Wypad za miasto ewidentnie im służy. Wystarczy zresztą spojrzeć na ich błogie miny oraz wpis Magdy Gessler.

Magda Gessler - wakacje

Magda Gessler to niewątpliwie jedna z najbardziej podziwianych gwiazd polskiego show-biznesu. Widzowie TVN pokochali jej "Kuchenne rewolucje", a sama restauratorka doczekała się ponad miliona obserwujących na Instagramie. Ostatnio, ku uciesze fanów, wydała autobiografię, która pełna jest zabawnych anegdot i prywatnych zdjęć.

Po pracowitych miesiącach, przyszedł w końcu czas na odpoczynek. Gwiazda podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Restauratorka zasłynęła z ciętego języka, energii i poczucia humoru. Okazuje się jednak, że jest również wielką romantyczką. Dowodem na to jest ostatni wpis, który zamieściła w mediach społecznościowych. Gwiazda pokazała, jak spędza czas u boku ukochanego - Waldemara Kozerawskiego.

- Po drodze… Do miastka. Zapach lasu... Jedyny... Gdzie kurki? - czytamy.

Przypomnijmy, że Magda Gessler na co dzień mieszka w Polsce, a jej ukochany - dr Kozerawski pracuje w Kanadzie. Mimo dzielących kilometrów - ich uczucie nie gaśnie, a każdą wolną chwile starają się spędzać razem.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Czego nie wiemy o Magdzie Gessler? Restauratorka zdradziła wiele w swojej książce

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości