Gwiazdy

Magda Gessler pozuje z Małgorzatą Sochą. Fan: "Wyglądacie jak siostry"

Gwiazdy

Magda Gessler udostępniła w mediach społecznościowych fotografię, na której pozuje z Małgorzatą Sochą. W komentarzach nie zabrakło komplementów. Fani uważają, że wyglądają jak siostry i poprosili znaną restauratorkę o przepis na młody wygląd.

Magda Gessler i Małgorzata Socha

Najnowszy post Magdy Gessler wywołał niemałe emocje. Restauratorka odnalazła w swoich zasobach telefonu zdjęcie, którym postanowiła podzielić się z fanami. Pozuje na nim z Małgorzatą Sochą. Obie panie doskonale znane są widzom TVN-u. Pierwsza z nich od lat przemierza cały kraj, zmieniając oblicze polskiej gastronomii, a druga od 2007 roku wciela się w rolę Zuzanny Hoffer w serialu "Na Wspólnej". Z kolei za postać Violetty, asystentki Marka Dobrzańskiego w "BrzydUli" została nagrodzona Telekamerą.

Nikogo nie powinien więc dziwić podpis do zdjęcia Magdy Gessler:

My polskie kobiety jesteśmy bezkonkurencyjne

- napisała.

Te kobiety zawładnęły show-biznesem, bo działają na wielu płaszczyznach i świetnie sobie na nich radzą. Magda Gessler – restauratorka, smakoszka, malarka, a prywatnie – mama i babcia. Małgorzata Socha – aktorka, wielokrotnie nagradzana, bierze udział w kampaniach reklamowych, mama trójki dzieci, rekreacyjnie uprawia liczne sporty. Ponadto obie panie angażują się w pomoc charytatywną. Dowodem na to jest, chociażby Miś Gosia w ramach akcji Podaruj Misia 2020 czy postawa restauratorki, która wzięła udział w akcji #TVN Pomagajmy sobie.

Przepis Magdy Gessler na młody wygląd

Co ciekawe internauci natomiast skupili się nie na podpisie, a wyglądzie Magdy Gessler. Restauratorka ma 67 lat, a ich zdaniem śmiało, można jej dać 30. W komentarzach dopytują o przepis. I to wcale nie kulinarny, a właśnie na młody wygląd.

- Jakim cudem wyglądasz na 30 lat? – zapytała jedna z fanek.

- Bo mam miłość i pasję do świata, i ludzi. Ciągle jestem bardzo was ciekawa – odpowiedziała Magda Gessler.

Po tych słowach nie zabrakło komplementów:

- Wyglądacie jak siostry - stwierdził jeden z internautów.

- Pani Madziu - włosy Pani to petarda - uwielbiam! - brzmi kolejny komentarz.

Zobacz także:

Hubert Urbański kończy 55 lat. Jak wyglądał w pierwszym odcinku "Milionerów"?

Anna Lewandowska opublikowała rodzinne zdjęcie. Pełen miłości kadr rozczulił fanów

Marianna Kowalewska - aktorka, piosenkarka i wkrótce mama. "Od zawsze powtarzałam Miłoszowi, że chcę urodzić naturalnie"

Zobacz wideo: Magda Gessler: Dom jest dla mnie miejscem, gdzie regeneruję energię. Jest tak kolorowy, jak ja!

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości