Gwiazdy

Magda Gessler zaskoczyła fanów rodzinnym zdjęciem sprzed roku. "Ten czas tak szybko leci"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Magda Gessler to nie tylko doświadczona restauratorka i wymagająca jurorka programów kulinarnych, ale i niezwykle rodzinna osoba. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" chętnie dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego, podkreślając tym samym, jak wiele znaczą dla niej najbliżsi. Tym razem opublikowała w sieci zdjęcie syna i wnuczki. Fotografia sprzed roku, na której Tadeusz Müller trzyma w objęciach małą Nenę, wywołała żywiołową reakcję internautów.

Magda Gessler podzieliła się rodzinnym zdjęciem

Magda Gessler chętnie dzieli się z fanami wybranymi szczegółami z życia prywatnego. Na instagramowym profilu znanej restauratorki nie brakuje rodzinnych zdjęć, które stanowią najlepszy dowód jej wrażliwości i zaangażowania w relacje z bliskimi. W październiku 2020 roku gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" została babcią. Od tego momentu z dumą prezentuje światu nie tylko fotografie swoich pociech, ale i ukochanej wnuczki, Neny.

- Dokładnie rok temu... wspomnienia zachwytu wujka nad małą Neną - napisała Magda Gessler pod zdjęciem syna i wnuczki. We wpisie na Instagramie znalazło się również miejsce na refleksję dotyczącą upływu czasu.

- Czas biegnie…najlepiej widać, jak mała rośnie - oceniła restauratorka.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Zobacz wideo: Magda Gessler zdradza, jaką jest babcią

Magda Gessler zdradza, jaką jest babcią
Magda Gessler zdradza, jaką jest babcią Magda Gessler opowiedziała o tym, jak wychowuje wnuczkę

Fani zachwycają się wnuczką Magdy Gessler

Wyjątkowy kadr natychmiast zwrócił uwagę fanów słynnej restauratorki. Nie da się ukryć, że ich uwagę przykuła zwłaszcza malutka Nena, która swym nieprzeciętnym urokiem nie pierwszy raz wywołała w sieci prawdziwą lawinę komentarzy. Widok córeczki Lary Gessler rozczulił internautów, najlepiej udowadniają to ich pełne zachwytu słowa.

- "Cudowna", "Dzieci to błogosławieństwo. Stajemy się przy nich najlepszą wersją siebie. Wszystkiego najlepszego dla całej rodziny", "Urocze zdjęcie", "Ten czas tak szybko leci", "Widać dużo miłości", "Piękna dziewczynka" - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości