Gwiazdy

Magda Gessler pokazała zdjęcie swojego taty i syna. Dostrzegasz podobieństwo?

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz / East News

Magda Gessler to propagatorka nie tylko polskiej kuchni, ale także innych dobrodziejstw naszego kraju. Restauratorka zwraca uwagę na naszą przyrodę, regionalne choć zapomniane smaki, roślinność czy polską wieś. Kto zaszczepił w niej miłość do pozamiejskich rewirów? Magda zdradziła ten sekret na swoim Instagramie, pokazując zdjęcie swojego ojca - Mirosława Ikonowicza i syna - Tadeusza.

Magda Gessler kocha polską wieś

Co do tego, że Magda Gessler kocha polską wieś, nikt chyba nie ma wątpliwości. Program, który prowadzi, czyli "Kuchenne rewolucje", bardzo często skupia się na poprawie funkcjonowania restauracji w małych miejscowościach czy, właśnie, na prowincji, gdzie trudno o tłumnie przybyłych gości czy zachęcającą reklamę. Miłość do wsi u Magdy Gessler nie wiąże się jednak tylko z lokalnymi smakami, których nie sposób skosztować nigdzie indziej, ale także ma dla niej wartość sentymentalną. Jak bowiem możemy domyślić się z jej Instagrama, to właśnie ojciec, Mirosław Ikonowicz, zaszczepił w swoich dzieciach i wnukach miłość do wsi.

Gessler udostępniła zdjęcie, które pierwotnie wstawił jej syn, Tadeusz Muller. Gospodarz programu "Z gruntu zdrowo" wpadł w odwiedziny do swojego dziadka Mirosława.

Ten człowiek nauczył mnie miłości do polskiej wsi i ogrodnictwa. Całe dzieciństwo spędziłem w jego zaczarowanym warzywnym ogrodzie. Dziękuję Ci z całego serca dziadku

- napisał pod zdjęciem rodzinnym Tadeusz.

Magda Gessler od razu udostępniła ową fotografię na swoim profilu.

Mój syn i mój tata... kochane dwa ...

- podpisała zdjęcie restauratorka. Internauci dostrzegli nawet podobieństwo pomiędzy wnuczkiem a dziadkiem.

Bardzo podobni do siebie... Te geny!

- czytamy w komentarzach.

Magda Gessler i Mirosław Ikonowicz

Magda wraz z "mężczyzną swojego życia", czyli swoim tatą odwiedziła nasz program w marcu z okazji 10-lecia "Kuchennych rewolucji". To właśnie dekadę temu Magda Gessler wyruszyła w podróż po Polsce, by zmieniać restauracje. Nie ma chyba miasta, do którego by nie zajrzała. Przeprowadziła aż 270 rewolucji. I jak przyznała w marcowym wydaniu, bardzo duży wpływ na jej charakter i życie miała relacja z ojcem.

Dla niego starałam się o wszystko. O to, żeby go zadziwić, o to, żeby go zdenerwować, o to, żeby zwracał na mnie uwagę. Tak jak myśmy się kłócili, to nikt się nie kłócił. Wióry leciały. To była zawsze duża miłość, ale temperamenty zawsze podobne

- zdradziła restauratorka.

Obejrzyj cały wywiad z Magdą Gessler i jej ojcem, Mirosławem Ikonowiczem:

Zobacz także:

Adam Małysz o zachorowaniu na Covid-19: "Jeśli ktoś tego nie przeżyje, to nie jest w stanie tego zrozumieć"

Cała prawda o witaminie D3. Czy jej suplementowanie konieczne jest nawet latem? Tłumaczy dr Ambroziak

Roksana Węgiel relaksuje się w skąpym bikini. Zachwyceni fani: "Jak można być tak pięknym?"

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości