Gwiazdy

Magda Gessler pokazała swojego tatę. "Zawsze jest najlepszym Mikołajem"

Gwiazdy

Magda Gessler

Magda Gessler dała się uwieść świątecznej atmosferze. W Mikołajki prowadząca "Kuchenne rewolucje" opublikowała zdjęcie z rodzinnego albumu i pokazała swojego ojca. W niezwykle czułym poście wróciła pamięcią do czasów dzieciństwa.

Magda Gessler pokazała swojego tatę

Mikołajki to dzień, na który z niecierpliwością czekają zarówno dzieci, jak i dorośli. Każdy niezależnie od wieku liczy bowiem na prezent.

Do wspomnień wróciła także prowadząca "Kuchenne rewolucji". Na Instagramie opublikowała zdjęcie swojego ojca, Mirosława Ikonowicza. Mężczyzna ma na głowie oryginalną, świąteczną ozdobę.

- Mój tata, dziadek i pradziadek zawsze jest najlepszym Mikołajem❤️❤️❤️zawsze pod poduszką coś szeleściło. Niezapomniane Mikołajki z dzieciństwa. Dziękuję Mamo i Tato❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #tata #mama #święta #miroslawikonowicz #swietabozegonarodzenia #mikołajki? #dzidek #pradziadek #prezenty ???????????❤️❤️❤️ - napisała Magda Gessler, ozdabiając post wieloma serduszkami i świątecznymi emotkami.

Magda Gessler i Mirosław Ikonowicz

Mirosław Ikonowicz ma 89 lat. Od 1953 pracował w Polskiej Agencji Prasowej przez 60 lat, co jest rekordem. Był korespondentem w Sofii, Hawanie, Madrycie, Lizbonie, Watykanie oraz na Bliskim Wschodzie. Był redaktorem naczelnym „Biuletynu Specjalnego” PAP. Zajmował się też relacjonowaniem pielgrzymek Jana Pawła II, z którym był w 23 krajach. Publikuje teksty w „Polityce” i „Przeglądzie”. W ostatnich latach skupia się na tematyce kościelnej i współpracuje z mediami katolickimi. Za zasługi dziennikarskie został odznaczony w 2004 r. Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Magda Gessler razem ze swoim tatą w marcu odwiedziła Dzień Dobry TVN. Opowiadała wtedy o łączących ich relacjach.

- Dla niego starałam się o wszystko. O to, żeby go zadziwić, o to, żeby go zdenerwować, o to, żeby zwracał na mnie uwagę. Tak jak myśmy się kłócili, to nikt się nie kłócił. Wióry leciały. To była zawsze duża miłość, ale temperamenty zawsze podobne - zdradziła prowadząca "Kuchenne rewolucji".

- Mój syn i mój tata.. moje kochane dwa - czytamy pod opublikowanym przez nią zdjęciem.

Magda Gessler z rodziną i przyjaciółmi świętuje 10. urodziny programu "Kuchenne rewolucje". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Magda Gessler pokazała zdjęcie swojego taty i syna. Dostrzegasz podobieństwo?

Wzruszona Magda Gessler gratuluje córce: "Jestem z ciebie ogromnie dumna"

Magda Gessler zapowiada biografię. U nas zdradziła termin jej wydania. "Jest o czym pisać"

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości