Gwiazdy

Magda Gessler wybrała lektora swojej autobiografii. "Totalne wyróżnienie i wzruszenie" - cieszy się Anna Mucha

Gwiazdy

Aktualizacja:

Powstała autobiografia Magdy Gessler. Najsłynniejsza restauratorka w Polsce napisała ją wspólnie z Dominikiem Linowskim. Anna Mucha pochwaliła się, że Gessler zaangażowała ją do pracy nad audiobookiem.

Anna Mucha przeczyta autobiografię Magdy Gessler

Anna Mucha pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z Magdą Gessler i zrobiła to nie bez przyczyny. Okazało się, że restauratorka wybrała aktorkę, żeby ta przeczytała jej autobiografię. Prace nad audiobookiem już się rozpoczęły. Mucha jest wzruszona i czuje się wyróżniona.

- Magda (wraz z Dominikiem Linowskim) napisała świetną książkę - autobiografię, którą naprawdę gorąco Wam polecam! (niedługo opowiem Wam więcej na temat tej książki). Tymczasem... my pracujemy nad audiobookiem. Magda, dziękuje, że mnie wybrałaś do przeczytania tej historii. Totalne wyróżnienie i wzruszenie - napisała rozczulona Mucha.

Magda Gessler napisała autobiografię

Książka o tytule "Magda" to opowieść o życiu najsłynniejszej polskiej restauratorki. Zapowiadana jako pozycja, z której dowiemy się o historiach dotąd nieznanych. Okazuje się, że droga do sukcesu była kręta i długa. Szczęście mieszało się z samotnością, a wiara we własne możliwości pozwalała spełniać marzenia. Magda Gessler nazywana jest królową polskiej gastronomii, ale jak mówi współautor autobiografii, prywatnie to "kobieta o sercu i duszy nastolatki, niepoprawna optymistka, osoba pełna empatii i miłości. Jej wyobraźnia nie ma ograniczeń, a serce nie czuje lęku. Kolekcjonerka przeżyć oraz przygód, która na pierwszym miejscu zawsze stawia drugiego człowieka".

Zobacz wideo: 11 lat "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler świętuje 300. odcinek programu

Zobacz także:

Kiedy dziewczynki mogą zacząć się malować? Psycholog: "Chociaż w dzieciństwie starajmy się chronić dzieci"

5 prezentów, których nie powinno otrzymać twoje dziecko. Psycholog wyjaśnia dlaczego

Jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka w sieci? "Kontrola czy zakazywanie są mało skuteczne"

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości