Gwiazdy

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski mieli na wakacjach wypadek. "Jesteśmy cali poturbowani"

Gwiazdy

Magda Gessler od kilku dni przebywa na romantycznych wakacjach ze swoim mężem, Waldemarem Kozerawskim. Zakochani spędzają czas w urokliwych zakątkach Ameryki Południowej. Jednak nie każdy dzień przynosi im tam piękne doświadczenia. Restauratorka w mediach społecznościowych wyjawiła, że przeżyli groźną przygodę. Co się wydarzyło?

Magda Gessler na wakacjach

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski od lat tworzą udany związek na odległość. Przez większą część roku dzielą ich tysiące kilometrów ponieważ ona mieszka w Polsce, a on jest lekarzem w Kanadzie. Gdy jednak już się widzą, w pełni korzystają ze wspólnych chwil i odwiedzają różne zakątki Ziemi. Restauratorka chętnie dzieli się szczegółami z licznych wyjazdów w mediach społecznościowych, dzięki czemu wiemy, że stała się prawdziwą fanką sportów wodnych. Publikowała już zdjęcia, na których widzieliśmy jak pływa żabką, czy prowadzi motorówkę. Lubi korzystać także ze skuterów wodnych, jednak ostatnia przejażdżka nie skończyła się dla niej zbyt dobrze.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski mieli wypadek

Magda Gessler opublikowała na Instagramie wakacyjną fotografię, na której widać, jak zadowolona pozuje do zdjęcia w sukience w kolorowe wzory oraz równie barwnej chuście we włosach. Restauratorka zaskoczyła jednak opisem, okazało się bowiem, że w Meksyku miała wypadek podczas podróży skuterem wodnym.

- Po zwycięskiej walce z morzem i skuterem wodnym. Było trudno i groźnie. Nigdy nie przypuszczałam, że fala - taka średnia - może zagrażać. Tak bardzo nienawidzę kamizelek ratunkowych, ale te nas uratowały‼️‼️‼️ Ja i Waldek cali poturbowani , ale poszliśmy na pyszną kolację. Lucjan czerwony był naszą ofiarą! Pycha - napisała Magda Gessler na Instagramie.

Ta wiadomość zmartwiła internautów, którzy jednocześnie są szczęśliwi, że ich idolce nic poważnego się nie stało. W komentarzach piszą: "Dobrze, że wszystko się skończyło bez ofiar i urazów. Udanego wypoczynku" czy "Wygląda Pani pięknie mimo wypadku".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Magda Gessler i jej przepis na sukces. "Wszyscy postrzegają mnie jako osobę, która ma farta"

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości