Gwiazdy

Karmiąca piersią Magda Gessler na starym zdjęciu. "Natura w czystej postaci"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Magda Gessler opublikowała na Instagramie zdjęcie sprzed lat, na którym widać, jak karmi piersią swojego syna. Restauratorka i prowadząca program "Kuchenne rewolucje" opatrzyła fotografię wzruszającym podpisem. To sprowokowało internautów do pozostawienia pod nim wielu ciepłych komentarzy.

Magda Gessler karmi piersią

Na najnowszym zdjęciu, które pojawiło się na instagramowym profilu Magdy Gessler widać, jak najpopularniejsza restauratorka w Polsce karmi piersią jedną ze swoich pociech. Fotografia została zrobiona kilkadziesiąt lat temu, a jej główni bohaterowie znajdują się w lesie.

- Natura w czystej postaci, karmienie Tadeusza – czytamy w opisie archiwalnej fotografii, która poruszyła fanów Magdy Gessler. W komentarzach pojawiają się słowa zachwytu zarówno nad kadrem, jak i młodą mamą.

Dzieci Magdy Gessler

Magda Gessler jest mamą Tadeusza i Lary. Tadeusz Müller to syn z pierwszego małżeństwa Magdy z Volkhartem Müllerem, korespondentem gazety "Der Spiegel" w Madrycie. Tadeusz z wykształcenia jest psychologiem klinicznym, obecnie – tak, jak mama - działa w branży gastronomicznej. Tworzy tzw. food concepts. Na antenie Food Network prowadzi program "Z gruntu zdrowo", w którym prezentuje pomysły na dania z warzywami i owocami. Razem z mamą wystąpił w programie TVN "Starsza pani musi fiknąć".

Lara Gessler urodziła się 18 września 1989 roku, studiowała socjologię w Collegium Civitas w Warszawie. Poszła jednak w ślady mamy - została cukiernikiem. Szkołę cukierniczą skończyła w Londynie, gdzie pracowała także w trzygwiazdkowej restauracji Michelina. W Nowym Jorku uczyła się natomiast sztuki dekorowania tortów. W październiku 2020 roku po raz pierwszy sama została mamą. Na świat przyszła jej córeczka, Nena.

Zobacz wideo: Magda Gessler: Dom jest dla mnie miejscem, gdzie regeneruję energię. Jest tak kolorowy, jak ja!

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości