Gwiazdy

Magda Gessler zdradza, co działa na nią antydepresyjnie. Fanka: "Już wiem czemu warto się uśmiechać"

Gwiazdy

Magda Gessler

Magda Gessler jest najsłynniejszą polską restauratorką i gwiazdą programu "Kuchenne rewolucje". Ze swoim partnerem żyje w związku na odległość. Kiedy tylko się spotykają, Magda promienieje. Tym razem para wyruszyła na rajskie wakacje do Ameryki Południowej. Mistrzyni gotowania opublikowała wideo z romantycznego apartamentu.

Magda Gessler - związek

Magda Gessler na co dzień nie mieszka na stałe ze swoim partnerem, Waldemarem Kozerawskim. Ona jest gwiazdą telewizyjną w Polsce, on lekarzem w Kanadzie. Odległość sprawia, że nie widują się zbyt często, zwłaszcza w pandemii kontakt był mocno ograniczony. Tęsknota jest więc nieodłącznym elementem ich związku.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski na wakacjach

Ostatnio para wybrała się na wakacje do Ameryki Południowej. Magda Gessler u boku partnera jest bardzo szczęśliwa. Widać to na romantycznym nagraniu z meksykańskiego apartamentu z basenem. Gwiazda TVN tańczy przy zachodzącym słońcu, zdradzając, co odpycha od niej negatywne emocje:

- Antydepresant: muzyka, światło, rytm, uczucie, Waldek.

Fani zachwyceni wideo, pisali w komentarzach: "Już wiem czemu warto się uśmiechać", "Piękne widoki", "Szalona!" czy "Pięknie, cudownie Pani Magdo".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Czego nie wiemy o Magdzie Gessler? Restauratorka zdradziła wiele w swojej książce

Autor: Karolina Kubicka

Pozostałe wiadomości