Gwiazdy

Magda Gessler. Do Kanady trafiła dzięki miłości! Zobacz jak wypoczywa znana restauratorka

Gwiazdy

Aktualizacja:

Magda Gessler postanowiła spędzić tegoroczne wakacje w Kanadzie. Zamiast miejskiego zgiełku na miejsce odpoczynku wybrały kanadyjską głuszę. To tam Lara Gessler nagrała rodzinne wideo, które stało się hitem Internetu. Postanowiliśmy wybrać się tam z kamerą Dzień dobry Wakacje.

Gesslerchallenge

Kilka dni temu Internet obiegło wesołe nagranie Lary Gessler. Córka znanej restauratorki opublikowała na Instagramie film, na którym widzimy, jak cała rodzina (Magda Gessler, Lara i mąż Magdy – Waldemar Kozerawski) tańczą przy grillu. Nagranie w jednej chwili stało się hitem Internetu i zapoczątkowało #gesslerchallenge! Z tym hashtagiem fani Magdy wrzucali do sieci swoje nagrania inspirowane tańcem Gessler i jej rodziny.

Kanadyjska głusza

Dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Irmina Sommers dotarła do miejsca, gdzie wypoczywa Magda Gessler z rodziną. Irmina zastała gotującą Larę oraz wypoczywających na tarasie Magdę z mężem Waldemarem.

U nas wakacje zawsze tak wyglądały. Albo się dużo jadło albo się dużo gotowało i jadło. Przygotowywanie posiłków i wypoczynek u mnie się łączą. Nie ma nic gorszego na wakacjach niż źle wydany posiłek. Ja się zawsze śmieję, że kalorie trzeba wydawać tak jak pieniądze. Musisz wiedzieć na co i musisz wiedzieć, że warto.

-zdradziła Lara Gessler.

>>>Zobacz też:Lara Gessler ma ochotę na pyszne i sycące śniadanie, czyli… Croque madame!

>>>Lara Gessler ma ochotę na... bajgle! Oto jej przepisy na słodko i na słono<<<

Lara oprowadziła naszą dziennikarkę po malowniczej okolicy i opowiedziała o bliskiej więzi, jaka łączy ją z mamą.

Nie ma na to recepty. To jest starcie osobowości, ale bardziej traktujemy się jak przyjaciółki. W naszej relacji to ja zawsze byłam bardziej jak matka, taka poukładana z zasadami, a moja mama jest tą wariatką.

Za co Magda Gessler kocha Kanadę?

Podoba mi się tu piękne domki, które nie mają ogrodzeń. Ogrody, które są bardziej jak krzaki. Ten klimat, który jest bardziej kubański. Wszyscy myślą, że tu jest bardzo zimno. A w Kanadzie jest i bardzo zimno i bardzo gorąco. Kanada daje mi spokój i możliwość kreacji, czyli malowanie. Nie trafiłabym tu, gdyby nie Waldemar, którego kocham od 40 lat, a jesteśmy razem już od 17.

- przyznała Magda Gessler.

Autor: Redakcja Dzień Dobry Wakacje

Pozostałe wiadomości